tytan12 Posted June 7, 2009 Posted June 7, 2009 Witam,problem wyniknął z tego,że chciałem oddać aparature młodszemu koledze,u mnie sie kurzyła ,była sprawna,ale jak to mówią nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu :twisted: ,zaczeło się programowanie i uało nam się wykasować cały program fabryczny.Czy jest możliwoś,aby powrócić,lub zaprogramować po swojemu :roll:
utopia Posted June 7, 2009 Posted June 7, 2009 a jak z baterią podtrzymującą pamięć bo zdaje się że tam była litowa ( choć mogę się mylić)
tytan12 Posted June 8, 2009 Author Posted June 8, 2009 Dzięki,zaraz sprawdzę.niestety niema,chyba sobie dam spokój, :twisted:
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.