bzik4 Posted June 7, 2009 Posted June 7, 2009 http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9097&Product_Name=GWS_PC-01_Pass-con_Unit_for_piezo_Gyro/JR czy te trzy przewody wychodzące z prawej strony to wyjścia na serwomechanizmy regulujące ustawienie maszyny w dwóch osiach? jeśli tak to czy można go użyć w samolocie do stabilizacji poprzecznej i podłużnej? no i jak to podłączyć?
tomek68 Posted June 7, 2009 Posted June 7, 2009 To raczej nie jest gyro lecz ustrojstwo do sterowania gyrem włącz wyłącz może ewentualnie czułością choć wątpię.tutaj
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.