Skocz do zawartości

Ośka potrzebna na teraz


Grzechu

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

 

dostałęm system 2.4, lipola, regiel, flash czeka, tylko lożysko mi w silniku nawaliło, ale myśląc że ośka 3mm zakupiłem sobie... zupełnie zapomniałem że ośki są 3,17...

 

pytanie, moge użyć jakiegokolwiek pręta metalowego 3mm zamiast ośki? mam ciśnienie dziś polatać...

 

np. śruba M3 (z tych długich, raz ciach obcięło by się główkę i można spróbować polatać?)

 

wiem że kombinuję za bardzo ale po pół roku bez latania i patrząc na 2.4 turnigy + assan i odbiorniczek 4.5g po prostu muszę wynaleść coś co w silnik wsadzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od Turnigy 2213, 3.175mm, chcesz to Ci ją wyślę

 

diem, raczej nie, myślę że po krecie coś jest nie tak :D w ogóle szoku doznałem jak usłyszałem że silnik piszczy (dźwiękiem jak z regla mniej więcej), a przy dotyku czuć te "coś" jakby chcial się zakręcić ale nie mógł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.