Skocz do zawartości

akumulatorki Pentagram


ali1983

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

co myślicie o tych akku i zasilaniu nimi wilgi rc elektro (modelarz 7/2002)

waga modelu do lotu wyszłaby w okolicach 450gram (silnik speed 280), rozpiętość 850mm. wychodzi obciążenie 36g/dm

 

http://www.allegro.pl/item646715679_akumulatorki_pentagram_realne_aaa_r3_1000_etui.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja mam nieco inne pytańko . Też mam zwykłe akumulatorki ni-mh 2700mAh , philips - paluszki . Zasilam nimi aparaturę. Ustaliłem że max prąd ładowania i rozładowania to 0.3A .

 

Czy żeby je naładować do pełna to trzeba je rozładować do min. (1V/sztuke) i naładować ?

Czy mogę odrazu doładować gdy są rozładowane do połowy ? Pytam bo nie wiem czy nie spadnie mi ich pojemność . :)

 

Ps. Dla zwykłych paluszków takie prądy to max (ostrzegam) . Raz podłączyłem do nich silniczek z małym śmigłem (pobór 1A) . W efekcie krócej mi trzymią prąd , mniej polatam na jednym ładowaniu niż przed . : :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.