Skocz do zawartości

Witam


Rekomendowane odpowiedzi

Nazywam się Dawid, jestem z Rawicza. Jeśli chodzi o modele to w swoim życie składałem modele z papieru, a ostatnio szybowiec. W te wakacje chciałbym zbudować RWD-5 ale jeszcze nigdy nie miałem styczności z elektroniką, dlatego czy jest jakis modelarz z Rawicza(woj.wielkopolskie), bądz okolic, lub czy ktoś takowego zna, który w razie czego mógłby pomóc?? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam pytanie bo kazałem mojemu tacie wracając z pracy kupic podkład pod panele taki jasnozielony i kupil mi takie coś a wieczorem zauważylem ze to nie jest depron, poszedlem sam do sklepu i maja tam depron taki , niestety jest on 5 mm, i moje pytanie czy ten 1 mm przy budowie RWD-5 robi jakas wielka różnice??bo domyślam się ze material z pierwszego linku nie jest odpowiedni :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam prace nad rwd-5 w toku, jest już kadłub niedługo będą skrzydła i model gotowy(niedługo wrzucę fotki) w międzyczasie :D ciężko :D pracuje by uzbierać na wyposażenie i oczywiście czytam forum. I tu moje pytanie czy ktos ma może na sprzedania jakos uzuwana aparature(laser 4,laser 6 bądź flash 5 inne też mile widziane) do wydania mam kolo 200 zł na nią??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.