Jump to content

Problem z programowaniem regulatora Multicont BL-37 II


Piciu

Recommended Posts

Posted

Witam!

 

Mam problem z zaprogramowaniem regulatora Multicont BL-37 II z firmy Multiplex. Wykonuję wszystko wg. instrukcji, ale regulator po podłączeniu do zasilania nie reaguje na ruchy drążka gazu.

Nie wiem czy przyczyna problemów tkwi po mojej stronie , czy po stronie regulatora. Proszę o pomoc.

 

Dziękuję.

Posted

Włącz nadajnik przesuń drążek gazu na full i podłącz zasilanie go regla i poczekaj, powinien wejść w menu programowania.Sprawdź czy podłączyłeś go pod odpowiedni kanał w odbiorniku i czy nie masz rewersu na gazie.

 

P.S Nie ten dział

Posted
Włącz nadajnik przesuń drążek gazu na full i podłącz zasilanie go regla i poczekaj, powinien wejść w menu programowania.Sprawdź czy podłączyłeś go pod odpowiedni kanał w odbiorniku i czy nie masz rewersu na gazie.

 

P.S Nie ten dział

 

Witam!

 

Niestety to nie działa w taki sposób !

Posted
Wystarczy zmienić miejscem 2 kable.

 

 

To napewno pomoże na zmianę kierunku obrotów silnika ale dziwi mnie to że regiel działa a nie chce wejść w tryb programowania

Posted

Po podłączeniu do zasilania jest kilka sygnałów , ale później nie reaguje na ruchy drążka gazu , chociaż co jakiś ,,pika" ale w bardzo długich odstępach czasowych.

Posted

Postępuje zgodnie z instrukcją. Sprawdzałem w jęz. niemieckim i angielskim i wszystko wykonuję krok po kroku w/g instrukcji. Chyba że w niej jest jakiś błąd ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.