Skocz do zawartości

Wycinanie elementów balsowych i sklejkowych za pomocą CNC


Mirek z Lublina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nazbierało mi się trochę różnych projektów modeli, i chciałbym części do tych modeli wyciąć za pomocą CNC.

Czy znacie może jakś sprawdzony , pewny i w miarę tani adres gdzie mógłbym zlecić wycięcie tego typu elementów.

Rysunki posiadam w Corelu 11 oraz DXF.

Bardzo proszę o konkretne adresy o ile takie posiadacie. Do tej pory wycinałem tylko w jednym miejscu ale absolutnie nie podaję i nie polecam tego człowieka, dlatego czekam na waszą pomoc.

Pozdrawiam.

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Cenowo jest bardzo korzystnie.Odpowiedź na pytanie o usługę otrzymałem w ciągu dwóch dni.Jakość cięcia jest wysoka i na b.dobrej jakościowo balsie. Można wysłać swój materiał i na nim tną.Paczka z wyciętymi elementami przyszła do mnie zapakowana solidnie,żeberka nie były nawet wyjęte z resztek balsy tylko do niej przyklejone taśmą papierową.Ja z usług tej firmy jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.