Jump to content

Fotki z małego zlociku w Rytwianach


zibidic

Recommended Posts

Posted

Miałem ostatnio okazję zorganizować mały zlocik, na pobliskim lotnisku w Rytwianach

pas startowy sam kosilem ,

 

poniżej fotki, może zmontuje jeszcze filmik do kupy

 

83619646.jpg

84690728.jpg

98695555.jpg

29829276.jpg

55493724.jpg

Mój mig stracił jedno koło przy starcie i musiałem startować z ręki, ale nie było problemu.

88093423.jpg

84574856.jpg

47752468.jpg

37491678.jpg

86456688.jpg

17146874.jpg

17086020.jpg

Posted

Z koszeniem nie było tak źle kumpel pożyczył mi kosiarkę z napędem, tak więc sama rwała do przodu jak szalona :mrgreen:

Za tydzień może znowu się coś zorganizuje, tylko tym razem trochę więcej wykoszę bo ostatnio zgoniła mnie burza.

Filmy wrzuciłem bez obróbki bo nie było czasu reszta jutro

 

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.