zibidic Posted June 13, 2009 Posted June 13, 2009 Miałem ostatnio okazję zorganizować mały zlocik, na pobliskim lotnisku w Rytwianach pas startowy sam kosilem , poniżej fotki, może zmontuje jeszcze filmik do kupy Mój mig stracił jedno koło przy starcie i musiałem startować z ręki, ale nie było problemu.
baczek Posted June 13, 2009 Posted June 13, 2009 cała ekipa z Tarnobrzega i seba z warszawy czekam na filmik
Janosik72 Posted June 13, 2009 Posted June 13, 2009 no ladnie tam macie a z koszeniem bylo duzo roboty ,patrzac na wysokosc niekoszonej trawy
zibidic Posted June 13, 2009 Author Posted June 13, 2009 Z koszeniem nie było tak źle kumpel pożyczył mi kosiarkę z napędem, tak więc sama rwała do przodu jak szalona :mrgreen: Za tydzień może znowu się coś zorganizuje, tylko tym razem trochę więcej wykoszę bo ostatnio zgoniła mnie burza. Filmy wrzuciłem bez obróbki bo nie było czasu reszta jutro
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.