Skocz do zawartości

Pierwsza aparatura


ppompka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupować pod koniec czerwca używaną aparaturę i nie wiem jaką wybrać. Byłbym najbardziej skłonny do Optica 6 bo są tam 4 serwa,akku nadajnika i odbiornika i ładowarka. Niestety słyszałem kilka opini żę w Optic'u występują duże zakłócenia i trzepotania serw. Czy to jest prawda :?: . Myślałem też o Sanwie vg 6000 ale jej nigdzie używanej znaleźć nie moge. I ostatecznie o MX 12 bo 2 modelarzy u mnie na takiej lata. przosze poomóżcie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Sanwy Rd8000 i muszę powiedzieć, że stosunek jakości do ceny jest super. Nie mam z nią żadnych problemów, jedyne co to kupiłem ją z troche przetrąconym akumulatorem, ale to chyba wina tego że długo rozładowana w sklepie leżała. Tak to mówię ci, że aparatura VG6000 spokojnie da radę i nie musisz się martwić jej działaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optica kupiłem już dawno dawno temu, myśle że ze 4 lata jak nie więcej. Jeszcze w Polsce był praktycznie niedostępny, dlatego wybrałem się po niego do Czeskiego Cieszyna. Co prawda używany niewiele, ale do tej pory działa bez zarzutów, nawet fabryczny pakiet NI-CD 600mAh jeszcze ciągnie około godzinę latania. Zdecydowanie polecam, fajna i przyjemna aparatura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.