Jump to content

CMPro Cessna 182 - "40"


mikon

Recommended Posts

Posted

Mam pytanko - czy ktoś z Was latał Cessną "40" z CMPro? Czy jest ona też tak fatalnie wyważona jak późniejsza "50"? (dla odróżnienia, "40" ma balsowy statecznik pionowy, w "50" jest on wylaminowany razem z kadłubem; "40" ma też podwozie na drutach, w "50" były już profilowane nakładki)?

 

Mam ten model póki co w kartonie 8) i zastanawiam się czy zrobić go "na ścianę" czy do latania. Silnik który miałby ją napędzać to SAITO 56 (idzie do mnie....)

 

Wiem że z dobrym silnikiem to i drzwi od stodoły :D ale wolałbym żeby latało to jak na Cessnę przystało, a nie jakiś górnopłaciany Warbird :)

 

POzdr.,

Michał

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.