Skocz do zawartości

Witam .


witas

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec tak ;Najpierw dziendobry wrzystkim . Zaczynamy pierwsze wypociny . Po bardzo dlugiej przerwie ok 20 LAT powrot do modelarstwa tylko nie wolno latajacego ale rc . Zmiany zaskoczyly mnie solidnie caly sprzet i dostepczosc jest nie bywała . Wrzystko super ,super . Pierwszy sezon rok temu ciezki( zakupione szybowce) ale teraz jest ok . Przypomnialem sobie wrzystko ,wiec jak na starej daty szybownika z powrotem kleje A2 tylko w wersjach RC . wyciagnolem stare plany najleprzych szybownikow rosyjskich i zbudowalem dwa elektro szybowce . bardzo wolno latajace z profilami wkleslo wypoklymi . jeden 2m i wadze 650g i drugi 1.7 650g (wersja na silne wiatry) . i dopiero zlapalem wiatr. .Mam nadzieje iz jak bede mial jakies problemy to mi ktos pomoze . (elektronika i jej problemy )Bo z reszta to daje sobie rade . Na modelarnie chodziem w Legionowie do P. Pakuły . Jesli ktos jeszcze chodzil tam niech da znac . Witas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.