Jump to content

alloy shark s006


klakier1987

Recommended Posts

Posted

Witam mam problem z helikopterem alloy shark s006. Chodzi o to ze po naladowaniu i podlaczeniu wszystkiego model czasami nie reaguje na komedy wydawane z pilota (gora dol). Po kilku nieudanych probach model zaczyna sie wznosic gdy galka jest w pozycji lezacej. potem zaczyna dzialac wszystko dobrze. Prosze o pomoc co to moze byc!! zauwazylem rowniez ze po kilku razowym wlaczeniu i wylaczeniu modelu pomoranczowa lampka za szybka heli zaczyna sie swiecic pomocy!!!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.