klakier1987 Posted June 16, 2009 Posted June 16, 2009 Witam mam problem z helikopterem alloy shark s006. Chodzi o to ze po naladowaniu i podlaczeniu wszystkiego model czasami nie reaguje na komedy wydawane z pilota (gora dol). Po kilku nieudanych probach model zaczyna sie wznosic gdy galka jest w pozycji lezacej. potem zaczyna dzialac wszystko dobrze. Prosze o pomoc co to moze byc!! zauwazylem rowniez ze po kilku razowym wlaczeniu i wylaczeniu modelu pomoranczowa lampka za szybka heli zaczyna sie swiecic pomocy!!!
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.