Skocz do zawartości

Jaki silnik?


piotrp

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Drodzy moi, jaki silnik możecie polecić do modelu motoszybowca PESO Peso

Zastosowany Brushless 2410-9 nie zapewnia dostatecznej mocy do komfortowego wynoszenia modelu. Producent poleca SPEED 500 7,2V lub COMPACT 340 7,2V

Latam na pakietach 3S

A co wy polecacie? Nie będę ukrywał, że cena ma dla mnie znaczenie.

Pozdrawiam

PiotrP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=2106&Product_Name=KD_A22-20L_Brushless_Outrunner_Motor

KD A22-20L Brushless Outrunner Motor

ta KDA spełnia wszystkie wymagania i do niej 10x5. Jeszcze na niej nie latałem - chcę włożyć do elektro szybowca 2m - ale do tego nie powinna być za wielka :) będzie prawie z 200g zapasu :) no i w miare tanie - coś koło 50-60zł chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz Mesjasz,

Pierwsze loty modelu

wtorek, czerwiec 2nd, 2009

 

Brak czasu skłonił mnie do zakupu modeli RTF. Jednym z nich jest motoszybowiec PESO firmy Graupner, który nabyłem w sklepie CYBER-FLY (sklep godny polecenia, więc nie mam oporów z jego zareklamowaniem). Płatowiec wykonany jest solidnie i co dla mnie ważne - rzeczywiście jest prawie gotowy do lotu.

 

Dane techniczne:

rozpiętość - 1620mm

waga - 910g

długość - 870mm

silnik - Brushless 2410-9

śmigło - 9-6″

pakiet - 1300mAh/3S

 

rtf - tzn do lotu no nie ?? no to Piotr napisał o tym w podanym linku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.