slavo1111 Posted June 17, 2009 Posted June 17, 2009 Witam! Swoją przygodę z latającymi modelami r/c zacząłem mniej więcej 3 lata temu. W tym czasie latałem Easy Glider'em. MiniMag'iem, Cessną z firmy Pelikan, A nawet "popełniłem" Wilgę 2000 w wersji spalinowej. Obecnie pracuję na depronowym modelem Fokkera DR1. Ale dość chwalenia się. Do rzeczy. Jestem szczęśliwym posiadaczem Futaby 4EX. Moje pytanie do szanownych kolegów: czy ktoś z Panów wie czy i ewentualnie jak można przerobić ten nadajnik na 5-cio kanałowy? Przyszło mi do głowy żeby polatać czymś co oprócz lotek ma również klapy. Serdecznie pozdrawiam. p.s. Jestem świeży na forum więc za wszystkie potknięcia przepraszam.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.