Drako_27 Posted June 18, 2009 Posted June 18, 2009 Witam Ostatnio korci mnie żeby zamówić coś z sklepu Hobbycity jednak strach mi nie pozwala za dużo niewiadomych czy ktoś może mi wytłumaczyć jak to jest z tymi zamówiniami czy zawsze trzeba płacic cło ile orjentacyjnie wychodzi przesyłka ile czeba czekać , czy ktoś zamawia w tym sklaepie i może mi wyjaśnić całą procedure krok po kroku ? Będe wdzięczny za podpowiedzi.
Guest Anonymous Posted June 18, 2009 Posted June 18, 2009 Full o tym sklepie http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=1229 :mrgreen:
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.