Wuja Posted June 21, 2009 Posted June 21, 2009 Witam wszystkich , proszę o opis lub schemacik jak z odbiornika Helikoptera Honey Bee CP2 4in1 wyprowadzić trzeci kanał bo czebuję go do podłączenia regulatora do silnika głównego Neutral
zzradek Posted June 30, 2009 Posted June 30, 2009 W tych helikopterach są stosowane 2 rodzaje odbiorników. Jeden zwyczajny 6-kanałowy z wszystkimi kanałami wyprowadzonymi od frontu, oraz drugi, mocniej zintegrowany z regulatorem (pewnie o ten Ci chodzi). W tym drugim 2 kanały są wyprowadzone od drugiej stony i bezpośrednio wetknięta jest w nie płytka regulatora. Trzeba rozkręcić obudowę, rozpiąć płytki i wszystko stanie się dla Ciebie jasne.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.