Jump to content

Honey Bee CP2 4in1


Wuja

Recommended Posts

Posted

Witam wszystkich :D , proszę o opis lub schemacik jak z odbiornika Helikoptera Honey Bee CP2 4in1 wyprowadzić trzeci kanał bo czebuję go do podłączenia regulatora do silnika głównego Neutral

  • 2 weeks later...
Posted

W tych helikopterach są stosowane 2 rodzaje odbiorników. Jeden zwyczajny 6-kanałowy z wszystkimi kanałami wyprowadzonymi od frontu, oraz drugi, mocniej zintegrowany z regulatorem (pewnie o ten Ci chodzi). W tym drugim 2 kanały są wyprowadzone od drugiej stony i bezpośrednio wetknięta jest w nie płytka regulatora.

Trzeba rozkręcić obudowę, rozpiąć płytki i wszystko stanie się dla Ciebie jasne.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.