Skocz do zawartości

coś sie spaliło po podłączeniu 2 akku


czar1994

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj dorobiłem do swego modelu lotki.

czasami wariowało wszystko silnik nie działał. W końcu sie wkurzyłem podpiłem stary akumulator do odbiornika i był podłączony jeszcze jeden akku do regla. wydaje mi sie ze coś sie spaliło bo silnik ani nie bibczy na początku w ogóle sie nie włącza lotki nie chodzą tylko działa przez chwile ster pionowy i poziomy a chwile potem wszystko później wyłącza.

podejrzewam że to regiel.

 

EDIT:

to na pewno regiel bo jak podłącze do odbiornika stary akku i same serwa to wszystko chodzi a jak podłącze nowy akku przez regiel do odbiornika to włącza sie i wyłącza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zauważyłem że to nie przez regulator tylko przez li pola. ponieważ podłączyłem akku i raz silnik bipną. lecz nie dał rady ruszyć. i największe serwo sie nie dało rady ruszać. podpiąłem stary akku i duże serwo sie ruszało.

li pol sie napęcznił i ma 2,8v na ogniwo i razem też 2,8v.

oto parę fotek li pola:

http://img32.imageshack.us/gal.php?g=sdc13997.jpg

co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że jedna cela padła. Można spróbować naładować pakiet, ale UWAGA ]MUSI być umieszczony w jakimś ceramicznym pojemniku, najlepiej w doniczce,. Jest to zabezpieczenie w razie zapalenie się. Jeszcze lepiej było by gdybyś ładował pakiet na balkonie lub na polu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.