Skocz do zawartości

przemyślenia nie koniecznie modelarskie


utopia

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że niedawno śpiewano mi sto lat ( cholera bardzo mnie nie lubią jak tyle czasu mam się męczyć ? ) zebrało mi się w wolnej chwilce na przemyślenia bo tu strzyka tam boli tu uwiera ...

 

Biadolisz :) , liftinga se zrób.

Strzyka ? - wejdz w szpilkach na Giwont, zara Ci przejdzie.

Uwiera ? - co Ty wiesz o uwieraniu, jak połazisz przez dwa tygodnie w stringach to możesz głos zabierać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to zawsze dobrze, że np. w krzyżu "nie strzyka"? Chyba generalnie tak, ale gdyby tak dzisiaj na pogodę mnie strzykło... Miało być "nieźle" z ta pogodą, dopiero na popołudnie przepowiadali burze i tym ochotniej na VI Piknik Lotniczy na naszych Czyżynach się szykowałem. Rano już o ósmej siąpiła drobna kaszka, na chwilę mocniej się rozlało, a całe niebo było w 100% zachmurzone z nisko latającymi pojedynczymi chmurami. Nasz Henio /ten od makiet i innych "ptasząt"/ dopytywał mnie o pogodę, a ja byłem mało optymistyczny. Po 11-tej byliśmy jednak na Czyżynach z naszymi Paniami, aby przynajmniej popatrzeć z bliska na samoloty i inne cuda latające i powdychać trochę dymu z "Extry" która kilkanaście fikołków po tym zatkanym chmurami niebie mimo wszystko udanie wykonała. O 15-tej już się z Czyżyn "ewakuowaliśmy" bo znowu padało i nasze Panie miały dosyć. Jutro będzie powtórka, ale czy pogody, czy tylko kontynuacja Pikniku?

Trochę tak obok głównego wątku tego tematu, być może jutro będzie wypadało założyć oddzielny temat dot. tego wydarzenia lotniczego.

PS. Tomeczku czyżbyś dokonał "Wielkiej Odsłony" i pokazał swe prawdziwe liczko? :wink:

Tak mi się o wiele bardziej podobasz... Lubię rosłe blondynki. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz Marku coś o nawdychaniu się "dymu z Extry",ja miałem przyjemnośc powąchania dymku z TEGO :D

p1000146oel.th.jpg

a tutaj po przeleceniu dosłownie klika metrów nademną :D:D:D:D odchodzi

extraw.th.jpg

Fotki zrobiłem dziś po południu. Moja pani wyciągła mnie na lotnisko ,mimo mojej szczerej niechęci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.