Skocz do zawartości

przemyślenia nie koniecznie modelarskie


utopia

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że niedawno śpiewano mi sto lat ( cholera bardzo mnie nie lubią jak tyle czasu mam się męczyć ? ) zebrało mi się w wolnej chwilce na przemyślenia bo tu strzyka tam boli tu uwiera ...

nie nie uwiera - uwierało w spodniach late temu ...łohohoho panie ... :lol2: :lol2: :lol2:

 

 

siadłem sobie przy tem procesie myślowym w cieniu .. mało cienia wkoło to sobie sztuczny wybrałem i tak myśle że podobny do mnie . tu rdza , tam farba odpadywuje ciekawe czy go w krzyżach łupie ...

100_1320

 

w końcu mnie 38 wiosen pisano jemu 60 ...........

ha myślę sobie choć raz w życiu górą .. siadłem ja sobie za sterem - kluczyk w stacyjce ....

100_1328

 

zagadał od pierwszego ........

osz ty w skandynawski zderzak myślę ...

bodaj byś z promu wypadł...

 

i tak przemyślenia nad wiadomością Tomkową o widocznych na horyzoncie Łosiach okazały się być lustrem gdzie stary łoś czyli ja próbował dokopać reniferowi...

 

po kliknięciu można rozwinąć fotki do pełnego rozmiaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osz Wy...............

zamiast pogłaskać... pocieszyć......

on zapalił od pierwszego po prawie 3 tygodniach na placu i 60 latach na karku

ja z rana potrzebuje dwóch kaw o konsystencji smoły w piekle by w ogóle wywlec swoją :ass: z domu......

do tego jeździ nadal szatańskie nasienie a mnie w kręgosłupie strzela... nie masz sprawiedliwości na świecie... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz więcej fotek tego 60 latka?

 

Ps: A może ty masz góralski dar przewidywania pogody skoro się strzela w kręgosłupie :P

 

...zielony, jak Cię pogonię, to zakrętów nie wyrobisz! Kto narzeka? Małolat, ot kto... :wink:

 

karlem, spokojnie, zielony jest, bo dopiero kiełkuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...byłem ostatnio u swej pani doktor, bo wypada się od czasu do czasu pokazać. W rozmowie zażartowałem, że to od lutego już ostatnia piątka z przodu, czyli z górki ...

A ona na to: Mam pacjenta, który mówi, że chciałby być młody i mieć chociaż 70 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych poturbowanych .. autobus ma być przywrócony do stanu oryginalnego tak jak wyjechał z fabryki ale nie wiadomo czy właściciel nie zmieni jeszcze zdania .

Jest to aktualnie maskotka firmy http://www.kutilan.fi/

Wszystkich zaskoczył silnik - boxer diesla którego praktycznie nie słychać , nie trzęsie , po tylu latach pali na dotyk ...

Na Żar niestety nie dotrę w tym roku . Istnieje realne ryzyko że odwołamy urlopy ze względu na ilość zamówień. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Żar niestety nie dotrę w tym roku . Istnieje realne ryzyko że odwołamy urlopy ze względu na ilość zamówień.

Jakbys :ass: nie sadzal dla przyjemnosci w straruszku by sie kluczykami pobawic - to moze bys mial wiecej czasu na robote :P

Dobra dobra - zartuje tylko !!

Na pewnoi cos wymyslisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.