Jump to content

Jano

Modelarz
 • Content Count

  1,049
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Jano last won the day on October 3 2020

Jano had the most liked content!

Community Reputation

69 Excellent

About Jano

 • Birthday 05/27/1950

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Siemianowice
 • Imię
  Jan

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja mam wszystkie żebra z sklejki .
 2. Ja co prawda uważam że stare są dobre tylko wino i skrzipki ale temat dobry no i bezpieczny. Temat nie jest mi obcy choć fanem motoryzacji nie jestem ,auto to sprzęt jak każdy inny i specjalnie mnie nie rajcuje. Podziwiam ludzi którzy poświęcają czas i pieniądze by je restaurować.Mam takiego szwagra.
 3. Witam. Ciekawi mnie sterowanie Twojej maszynki z sd. Sam to robiłeś czy gotowiec ?Jeśli robiłeś sam to co jest potrzebne by to zrobić. Ciekawe jak sobie radzi z bardziej pojemnymi plikami.
 4. Nie uważacie że tylko człowiek swój główny atut wykorzystuje by sobie szkodzić? To tak jakby kobra używała swojego jadu do gryzienia własnej dupy. Podyskutujcie o mentalności gatunku homosapiens.
 5. Tak a pro po tolerancji wyczytałem w sieci."za niedługo tolerancja posunie się do tego stopnia że zabroni się myśleć ludziom mądrym by nie urazić tych głupich"
 6. Chcesz po 6 latach znowu wykopać tych którzy radzili Ci się nie szczepić?
 7. pierdolicie jak potłuczeni
 8. Robert obaj wiemy jak ten świat się kręci.Układają świat od nowa i tyle. My możemy sobie pogadać albo zrobić rewolucje.?
 9. Nie bardzo wiem co tu rozwijać. Obywatel robi to czego od niego oczekuje społeczeństwo i tyle.W tym przypadku się szczepi. Po co wymyślać jakieś ZA.
 10. obywatel – członek społeczeństwa danego państwa, mający określone uprawnienia i obowiązki zastrzeżone przez prawo i konstytucję[1]; patrz obywatelstwo Jak to mało to mogę dołożyć ale własnymi słowami.
 11. Jestem szczepiony od dziecka i wiem dlaczego. Wiem jak się nabywa odporności i wolę się zaszczepić niż testować jak to jest być chorym naprawdę.I trudno by było podać linki do tej wiedzy. Ale jestem pewny że byli to rodzice , nauczyciele i książki no i wszyscy oni wiedzieli oni że oświecenie w europie było w 18w.Nie szukam wiedzy w żródłach zakwalifikowanych tam jako zabobon.Tylko tyle miałem na myśli pisząc o żródłach.
 12. Patryk a pomyślałeś że są ludzie którzy mają własny mózg i nie muszą znać żródeł.
 13. Mam coś takiego.Pasek zębaty z kółkami.
 14. Jano

  NGH GT 25

  Dokręcaj na gorącym silniku bez kleju.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.