Jump to content

Rafal B.

Moderatorzy Forum
 • Content Count

  2,210
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Rafal B. last won the day on August 14 2015

Rafal B. had the most liked content!

Community Reputation

27 Excellent

About Rafal B.

 • Rank
  DLG konstruktor :)

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Bielsko-Biała
 • Imię
  Rafał

Recent Profile Visitors

656 profile views
 1. Na lotkach, wysokości i kierunku ja ustawiam 50% EXPA i później zmieniam to według swoich potrzeb. Z moich doświadczeń wychylenie na lotkach 35 stopni to dużo, do normalnego lotu mało kiedy używam więcej jak 20 stopni a do dołu 50% mniej.
 2. Witam Aukcja grzecznościowa, kolega sprzedaje : https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/d2d3X/ Pozdrawiam Rafał
 3. a jakie masz zasilanie serwa?
 4. Witam Kolega z lotniska sprzedaje kadłub z statecznikami do szybowca jak w tytule więcej informacji na OLX: https://www.olx.pl/oferta/kadlub-szybowca-pike-superior-f5j-f3j-f3b-CID767-IDEYrAA.html Pozdrawiam Rafał
 5. Pomysł z konstrukcją kesonową do statecznika jest nie trafiony. To model rekreacyjny, nie ma sensu komplikować sobie konstrukcję dla urwania dwóch gramów . . . Konstrukcja zastosowana przez art_c jest poprawa i na pewno da mu redukcję masy.
 6. Zawody odwołuje się z powodu zamkniętych granic tzn utrudnionej migracji ludzi co za tym idzie mniejsza frekwencja i zawody robią się nie opłacalne . . .
 7. Ja mam Xpowera ale za mały nalot by cokolwiek powiedzieć, nie mniej zakup póki co uważam za udany. Ostatnio Dualsky wypuścił podobne silniki są na stronie głównej Nastika.
 8. Ogólnie wszystkie modele F1A tak startują, technika nawet na tyle rozwinięta że modele o rozpiętości skrzydeł ponad dwa metry osiągają wysokości powyżej 100 metrów z żyłki 50 metrów W twoim wypadku polecam przetestować klapy około 8mm w dół aby zwolnić model i polepszyć parametry holowania.
 9. Akumulator zabezpiecz gąbkami aby się nie przesuwał a odbiornik przyklej taśmą i będzie działać bez problemów.
 10. Zamieniłeś problem wilgoci na problem temperatury :)
 11. Wieśku przelicz sobie na spokojnie sumy jakie są podane w linku, który umieściłeś, czytamy ze zrozumieniem. Mam wrażenie że Szczecin szuka dziury w całym ?
 12. Lecą z wiatrem twoja prędkość względem powietrza jest dużo mniejsza jak pod wiatr i stąd Twój problem. Możesz zmienić kąt (może być źle ustawiony) albo pobawić się SC.
 13. Gaz na przełączniku w Funray się nie sprawdzi, ciężko będzie akrobacje na silniku robić bez precyzyjnej regulacji. Ja mam tak samo jak ty zrobione tylko mam 4 fazy lotu, z czego tylko jedna służy do lądowania. Dodatkowo pomiędzy każda fazą silnikową a hamulcem mam ustawione jakieś 5 sekund opóźnienia. Dzięki temu hamulec wychyla się na maksa dość wolno.
 14. Nakładany nosek ma mniejszy opór. Plus wtedy masz lepszy dostęp do serw. Popatrz się na rcgrupsach na modele jak mają, najlepsze źródło informacji.
 15. Rafal B.

  Fireblade z JJedge

  jedna literka w adresie robi różnice.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.