Jump to content

samolocik

Modelarz
 • Content Count

  2,185
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

samolocik last won the day on December 10 2019

samolocik had the most liked content!

Community Reputation

227 Excellent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Imię
  Piotr

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję, moich danych nie musicie niszczyć, nie zbieracie żadnych "wrażliwych" informacji. Chodziło mi tylko o 2 sprawy: możliwość przesłania danych osobowych tak, aby nie dostały się w ręce google no i o pełną informację, gdzie dane trafią, czyli do Was i do google, które ..."bardzo się staramy"... Gdybyście zbierali adresy mailowe, to moglibyście rozsyłać informacje o nadchodzących piknikach i innych wydarzeniach mailem do grupy modelarzy tak jak to się dzieje po jednym z pikników, na których byłem. Fajna sprawa. Generalnie wybieram się tym razem polatać F3K
 2. Nigdy nie używałem funkcji "ignoruj" w naszym forum. To działa Przepraszam, nie mogłem już czytać mądrości Kolegi, który założył temat...
 3. Cześć Piotrze, mam uwagę techniczną do formularza danych i wolałbym aby można było przesłać dane na adres mailowy (ale nie na maila zarządzanego przez google ) Poniżej ..."ochrona danych osobowych"... zaraz pod formularzem, co rozszerza zapis formularza, że cyt. ..."Administratorem Państwa danych osobowych jest Raciborskie Stowarzyszenie "Skrzydlaty Racibórz", dane te nigdy nie będą wykorzystane do żadnych celów marketingowych. "... ponieważ automatycznie jest nim również google, z tym że od google nic nie wydobędziesz. Polityka prywatności Google Korzystając z naszych usług, powierzasz nam swoje dane. Zdajemy sobie sprawę, że to wielka odpowiedzialność i bardzo się staramy zapewnić ich bezpieczeństwo oraz umożliwić Ci kontrolę nad nimi.
 4. To nie zawiść Arek. Tak już się przyjęło a co poprzedzily wielowiekowe doświadczenia, że uczy się od osób które są wybitne lub przynajmniej bardzo dobre w swojej dziedzinie. Tym bardziej czyta się ich poradniki a nie poradniki osób, które dopiero szlifują swoje umiejętności co z reguły nie idzie w parze z ich wiedzą teoretyczną. Tylko tyle.
 5. U mnie w innym szybowcu podołały choć latałem nim całkiem intensywnie. Miałem snapy produkcji MP JET. Polecam. Ja się bardziej zastanawiam, czy drut popychacza na lotkach nie będzie się wyginał. Na zdjęciu nie widać jego średnicy. Poczekam na opinię Krzyśka.
 6. Startuj, niezapomniane wrażenia z pierwszych startów gwarantowane Chyba, że z lataniem Masz problem. Jest na tyle czasu, że spokojnie możesz wykorzystać te 1,5 tygodnia aby dobrze latać.
 7. Nigdy nie miałem problemów poza wysuwaniem się wtyczek przy twardszych lądowaniach, co łatwo przeoczyć nie sprawdzając połączeń po takich zdarzeniach i wtedy nieszczęście gotowe. Dlatego chętnie skorzystam z porady i zlutuję po przymiarkach w modelu.
 8. Ja rozpocząłem od wyposażenia, na model przyjdzie poczekać.
 9. Wpadłeś tak jak ja. Czyli jak już założysz konto w Pansa to musisz go używać przy procedurze check in w Droneradar (chyba, że przy check in podasz inny numer telefonu, jeżeli Masz dwa lub możesz pożyczyć od kogoś na czas lotu). Zrób i naklej sobie trwałą naklejkę z numerem seryjnym lub nanieś numer pisakiem do płyt CD / farbą, wykonaj zdjęcie i wyślij. Mój model F3K ma nr seryjny (dziękuję Bartek za wprowadzenie nr seryjnych w produkowanych modelach).
 10. Mój dotychczasowy pośrednik z Allianz milczy od czwartku A chciałem tylko przedłużyć polisę na tych samych warunkach i przesłałem info, że jestem zarejestrowany w PANSA i zgłaszam loty... niby jestem z automatu ubezpieczony w stowarzyszeniu GSML, do którego się zapisałem w tym roku, więc tak, czy inaczej jakieś ubezpieczenie mam, ale chciałbym lepsze. [edit 28 lipca] ostatecznie udało się skontaktować i przedłużyć polisę. Ale nie jest to to czego oczekiwałbym od TUiR biorąc pod uwagę nowe przepisy.
 11. Tak jak napisał Jarek, zostawić tego Pana w spokoju. Nawet nie czytać. On tylko czeka na odsłony i komentarze. Obojętność to jedyna broń w takim przypadku. Nie ma publiczności, nie ma aktora. A profil FB i tak mu zrobi odpowiedni po takich postach i od tego profilu facet już nie ucieknie.
 12. To prawda, wielokrotnie w ostatnich 10 latach widziałem na największym forum modelarskim w naszym kraju informacje zachęcające modelarzy do dzielenia się swoim doświadczeniem z innymi poprzez przesyłanie relacji z wypraw, spotkań, budowy modeli, czy też dzielenia się wiedzą techniczną. Ja się nie zdecydowałem bo aby się dzielić trzeba mieć czym. [edit] czasopismo to taki sam produkt jak pralka, czy inna rzecz. Jeżeli klienci przestali się nim intersować to znaczy, że z jakiegoś powodu nie spelnial ich oczekiwań. Czyli albo jakość, albo cena, albo funkcje użytkowe (to chyba najczęstsze powody). Czyli powinien zostać dostosowany do potrzeb odbiorców lub zastąpiony innym. Do tego wszystkiego dochodzi zysk, jeżeli w ogóle był planowany dla tego czasopisma. Ale zysk jest ściśle powiązany ze sprzedażą, czyli zaintersowaniem przełożonym na zakup.
 13. Nie Jacku, nie byłem nigdy we wspomnianej redakcji.
 14. samolocik

  Co jest z forum?

  Może chodzi o forum na aircombat.pl Ale tamto też działa :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.