Jump to content

samolocik

Modelarz
 • Content Count

  2,611
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

samolocik last won the day on May 1

samolocik had the most liked content!

Community Reputation

398 Excellent

About samolocik

 • Birthday 12/30/1969

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Imię
  Piotr

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Udanego urlopu. Najlepiej bez komputera i innych ekranów, czy sieci.
 2. Ja na razie przedłużyłem w Alianz, ale to towarzystwo ubezpieczeniowe wycofuje się z ubezpieczeń modelarskich, tj. nie oferuje już polis dla nowych klientów (wg. brokera) więc nie polecam. W międzyczasie będę szukał innego ubezpieczenia.
 3. To będzie ACES: http://www.aircombat.pl/ACES/forum/viewtopic.php?f=10&t=53
 4. A cienkościenna rureczka mosiężna zanitowana z obu stron? Mają w modelemax: https://modelemax.pl/pl/55-mosiezne lub zanitować i nawiercić.
 5. Cena 1.700pln + Inpost, opis tutaj:
 6. Pewnie wszyscy chcą zdążyć z urlopami i innymi planami przed następnym zamknięciem wszystkiego. Sam tak uczyniłem. Początek września daje sporo nadziei na odbycie się zawodów
 7. Ja na zdjęciu widzę wymarzony weeeknd
 8. Ja straciłem link Futaby T14SG ze dwa razy parę lat temu na lotnisku na Czyżynach w centrum Krakowa obok budynków również uczelnianych nafaszerowanych instalacjami 2,4GHz w miejscach gdzie innym również to się zdarzało. Strat nie było, bo utrata linku była w szybowcach w trakcie lotu bez silnika i nie była dłuższa niż 1-2 sek. a link Futaby na szczęście "wstaje" szybko. W innych lokalizacjach link bez zarzutów.
 9. Problem, że niektórzy nie mają nawet balkonów lub ich imitacji (otwierane okno z barierką). W tym wypadku suszarka chroni jesienią i zimą od grzyba i plesni w niedużym mieszkaniu,. Szczególnie mieszkaniu o kształcie garażu z oknami na jednej ścianie.
 10. Jak wygląda jakość linku Futaby na zawodach? Proszę, może ktoś ma jakieś obserwacje własne i napisze.
 11. Fajna suszarka ale prasowania nie zastąpi. Chyba jednak taniej dobrze odwirować w pralce i podsuszyć przed prasowaniem w suszarce bębnowej niż odwrotnie. Są tkaniny, z których uszyte ubrania po praniu i suszeniu na suszarce stojakowej lub wieszaku na ubrania nie są pomnięte i nadają się do noszenia bez prasowania. Wiem bo przypadkiem mam parę takich. Ale to, że takie zakupiłem to był czysty przypadek bo na metce teych właściwości wypisanych niestety nie było. Są tez tkaniny, które nawet na wilgotno ciężko uprasować...
 12. Sprzedam nowy na gwarancji w pudełku z kopią paragonu silnik SAITO FA 40 A 6,5cm3 Cena 790pln + Inpost 12pln Dane techniczne silnika https://modele.sklep.pl/silnik-saito-fa-40-a-p-14910.html Pozdrawiam Piotr Przykładowe zastosowanie silnika:
 13. Sprzedam nowy silnik SAITO FG21 2,1KM benzyna Gwarancja poprzez sklep, w którym zakupiłem tej wiosny. W komplecie śmigło drewniane XOAR 16x6". Dane i dystrybutor (nie moje miejsce zakupu a sklepu) sprzedawanego silnika https://modele.sklep.pl/silnik-saito-fg-21-p-15816.html Dane śmigła: https://modelemax.pl/pl/smigla-drewniane/16099-smiglo-drewniane-16-6-xoar-pja Cena 1799pln + Inpost 12pln Pozdrawiam Piotr Przykładowe zastosowanie silnika oraz film z informacją o silniku::
 14. Nie jestem przekonany, czy rozwijanie tematów dotyczących tak dużych nałogów często kończących się ludzkimi tragediami to dobry pomysł. Równie dobrze moglibyśmy zacząć temat "czy ktoś już ćpał", tak samo jak hazard, na początku rozrywka i świetna zabawa a potem życiowy dramat dla wielu osób i ich rodzin. Głosuję za zamknięciem wątku.
 15. Zasłanianie się RODO w przypadku obsługi transakcji sprzedaży/reklamacji to kolejna próba oszustwa. Szczególnie w przypadku danych sprzedawcy.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.