Skocz do zawartości

Czy zasilacz 12v/1A dobry do ladowarki E-Sky EK2-0851?


karshan

Rekomendowane odpowiedzi

instruktor, dlaczego uważasz że szkoda kasy znam ludzi którzy są zadowoleni z tych ładowarek i mówią że jak na taką cenę jest to bardzo dobry wybór.

 

Interesuje mnie również jedna rzecz, otóż w podpunkcie charakterystyka jest napisane Prąd ładowania : dobierany automatycznie, max. 0,8 A czy to znaczy że mogę do niej podłączyć ładowarkę 12V o byle jakiej wydajności amperowej czy musi być 0,8A??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę do niej podłączyć ładowarkę 12V o byle jakiej wydajności amperowej czy musi być 0,8A?

 

Zalezy od napiecia jakie chcesz uzyskac na pelnym aku. Z grubsza mozesz przyjac, ze (prad ladowania * napiecie na pelnym akku)/(0.7 * napiecie zasilacza) = minimalny amperaz zasilacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma alternatywy dla tej ladowarki, w cenie do 100złotych..

A ładuje powoli, to prawda. ja kupilem takie dwie, co by dwa pakiety na raz ladowac, nim zakupilem cos "konkretnego".. ale to juz zupelnie inne pieniazki...

kazdemu poczatkujacem polecam, i nikt sie na niej nie zawiodl. Ale coz. mały może mniej niz duzy..

 

 

Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.