karshan Posted June 22, 2009 Posted June 22, 2009 Czy ten zasilacz będzie pasował to tej ładowarki ??
mikon Posted June 22, 2009 Posted June 22, 2009 Czy ten zasilacz będzie pasował to tej ładowarki ?? Elektrycznie będzie pasować, ale musisz sprawdzić czy wtyczka jest odpowiednia mechanicznie, i czy ma dobrą polaryzację. Pozdr., Michał
karshan Posted June 23, 2009 Author Posted June 23, 2009 instruktor, dlaczego uważasz że szkoda kasy znam ludzi którzy są zadowoleni z tych ładowarek i mówią że jak na taką cenę jest to bardzo dobry wybór. Interesuje mnie również jedna rzecz, otóż w podpunkcie charakterystyka jest napisane Prąd ładowania : dobierany automatycznie, max. 0,8 A czy to znaczy że mogę do niej podłączyć ładowarkę 12V o byle jakiej wydajności amperowej czy musi być 0,8A??
camkey Posted June 23, 2009 Posted June 23, 2009 mogę do niej podłączyć ładowarkę 12V o byle jakiej wydajności amperowej czy musi być 0,8A? Zalezy od napiecia jakie chcesz uzyskac na pelnym aku. Z grubsza mozesz przyjac, ze (prad ladowania * napiecie na pelnym akku)/(0.7 * napiecie zasilacza) = minimalny amperaz zasilacza
instruktor Posted June 23, 2009 Posted June 23, 2009 instruktor, dlaczego uważasz że szkoda kasy znam ludzi którzy są zadowoleni z tych ładowarek i mówią że jak na taką cenę jest to bardzo dobry wybór. Gdybym nie miał w modelarni tego czegoś to nie pisałbym tak.
karshan Posted June 24, 2009 Author Posted June 24, 2009 Już użyłem tej ładowarki i za każdym razem po naładowaniu napięcie Li pola jest takie samo czyli 7,4V
baxter12 Posted June 24, 2009 Posted June 24, 2009 Nie ma alternatywy dla tej ladowarki, w cenie do 100złotych.. A ładuje powoli, to prawda. ja kupilem takie dwie, co by dwa pakiety na raz ladowac, nim zakupilem cos "konkretnego".. ale to juz zupelnie inne pieniazki... kazdemu poczatkujacem polecam, i nikt sie na niej nie zawiodl. Ale coz. mały może mniej niz duzy.. Baxter
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.