Jump to content

Czy zasilacz 12v/1A dobry do ladowarki E-Sky EK2-0851?


karshan

Recommended Posts

Posted

instruktor, dlaczego uważasz że szkoda kasy znam ludzi którzy są zadowoleni z tych ładowarek i mówią że jak na taką cenę jest to bardzo dobry wybór.

 

Interesuje mnie również jedna rzecz, otóż w podpunkcie charakterystyka jest napisane Prąd ładowania : dobierany automatycznie, max. 0,8 A czy to znaczy że mogę do niej podłączyć ładowarkę 12V o byle jakiej wydajności amperowej czy musi być 0,8A??

Posted
mogę do niej podłączyć ładowarkę 12V o byle jakiej wydajności amperowej czy musi być 0,8A?

 

Zalezy od napiecia jakie chcesz uzyskac na pelnym aku. Z grubsza mozesz przyjac, ze (prad ladowania * napiecie na pelnym akku)/(0.7 * napiecie zasilacza) = minimalny amperaz zasilacza

Posted
instruktor, dlaczego uważasz że szkoda kasy znam ludzi którzy są zadowoleni z tych ładowarek i mówią że jak na taką cenę jest to bardzo dobry wybór.

 

Gdybym nie miał w modelarni tego czegoś to nie pisałbym tak.

Posted

Nie ma alternatywy dla tej ladowarki, w cenie do 100złotych..

A ładuje powoli, to prawda. ja kupilem takie dwie, co by dwa pakiety na raz ladowac, nim zakupilem cos "konkretnego".. ale to juz zupelnie inne pieniazki...

kazdemu poczatkujacem polecam, i nikt sie na niej nie zawiodl. Ale coz. mały może mniej niz duzy..

 

 

Baxter

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.