Adam B Posted June 24, 2009 Posted June 24, 2009 Witam Mam na imię Adam i jestem z Zagnańska Koło KIELC. Jestem ciekaw ile osób na forum znajdę z Kielc już jedną osobę znalazłem Przygodę z lotnictwem dopiero będę zaczynał. Lecz też interesuje się Modelami samochodów RC elektrycznych (jak ktoś będzie miał jakieś pytanie to proszę pytać z chęciom pomogę ). Jestem w trakcie wybierania motoszybowca POZDRAWIAM Adam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.