Skocz do zawartości

części do poduszkowca


Rekomendowane odpowiedzi

z racji braku zajęcia w wakacje postanowiłem zbudowac poduszkowiec. o wymiarach 60 x 30. posaidam 3 serwa silnik i regulator od nemo ( nadają się?). Fartuch planuję zrobic z parasolki ( tez nei wiem czy się nadaję:P) i tu pojawia sięmoje pytanie co powinienem kupic? oczywscie oprócz balsy:) jakie smigła itp pozdrawiam:)

 

ps. bedzie t 2 silnikowiec jeden od napedziania poduskowca drugi od pompowania fartucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.

Zgadzam sie z tym, ale nad pisownia proponuje popracowac ;) - nie ma sie co spieszyc - post wyslany nawet kilka minut pozniej tez sie pojawi, forum nie ucieknie, a koledzy z forum powazniej Cie potraktuja.

Powodzenia w budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik od poduszki może być włączany np. włącznikiem mechanicznym za pomocą serwa. Musiałby to jednak być silnik szczotkowy.

Pisałem już wcześniej, że śmigła muszą być dobrane do parametrów silnika. Nie piszesz nic o posiadanych silnikach, a oczekujesz odpowiedzi :?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Nemo silnik pracuje z przekładnią i śmigłem chyba 9x7. Zrób tak samo.

Jeśli chodzi o zakup silnika szczotkowego to nie masz raczej dużego wyboru (370, 480, 540). W specyfikacji konkretnego silnika będzie napisane o zalecanym śmigle.

Niech może wypowiedzą się ci, którzy używają takich silników. Ja miałem zawsze tylko bezszczotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.