Jump to content

Pakiet nimh 350mah 4.8 V


KaliN

Recommended Posts

Posted

Wczoraj dostałem pakiet do zasilania odbiornika w aluli taki podłaczyłem do ładowania i co ?? Ja tu dziś rano wstaje a tam ładowarka mi pokazuje ze jest 5,99 V i wpakowane 1200 mah :shock: jak to możliwe ?? Ładowałem ładowarką Accucel 6 i prądem 0,1 A

 

I tu moje pytanie czy to jest normalne aby w taki pakiet tyle weszło :shock: i czy długo mam jeszcze tak ładować

 

PS. Jest to pierwsze ładowanie tego pakietu

Guest Anonymous
Posted

Musisz poeksperymentować z delta peak (zmniejszyć wartość). Czy pakiet jest ciepły?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.