KaliN Posted June 25, 2009 Posted June 25, 2009 Wczoraj dostałem pakiet do zasilania odbiornika w aluli taki podłaczyłem do ładowania i co ?? Ja tu dziś rano wstaje a tam ładowarka mi pokazuje ze jest 5,99 V i wpakowane 1200 mah :shock: jak to możliwe ?? Ładowałem ładowarką Accucel 6 i prądem 0,1 A I tu moje pytanie czy to jest normalne aby w taki pakiet tyle weszło :shock: i czy długo mam jeszcze tak ładować PS. Jest to pierwsze ładowanie tego pakietu
Guest Anonymous Posted June 25, 2009 Posted June 25, 2009 Musisz poeksperymentować z delta peak (zmniejszyć wartość). Czy pakiet jest ciepły?
KaliN Posted June 25, 2009 Author Posted June 25, 2009 Nie jest ani ciepły ani nic już się zakończyło ładowanie. A może porostu się on formował ??
Paweł R Posted June 25, 2009 Posted June 25, 2009 Gwoli scisłości ustaw sobie NiMh 7mV a NiCd 12 mV :wink:
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.