Dawidg93 Posted June 25, 2009 Posted June 25, 2009 Witam Wszystkich serdecznie. Mam pytanie co do aparatury Futaba T6EXHP http://www.allegro.pl/item667806371_aparatura_futaba_t6exhp_35_mhz_odbiornik_r146ip.html Czy nadaje się również do sterowanie klapami w samolocie? Używałbym jej do 5- cio kanałowej Cessny 182 i 6-cio kanałowego helikoptera. Może ktoś taką posiada? Bardzo proszę o jakieś opinie na temat tego sprzętu. Pozdrawiam
Łukasz K. Posted June 25, 2009 Posted June 25, 2009 ja mam tylko ze 2.4 ghz .po za drogimi odbiornikami wszystko ok bardziej polecam 6 ex
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.