damdam Posted June 26, 2009 Posted June 26, 2009 Witam, Chętnie nawiążę kontakt z modelarzami lotniczymi z Brzezin i okolic. Bawimy się z synem małymi modelami elektrycznymi. Latamy na lądowisku przy ulicy Kordeckiego.
damdam Posted August 28, 2009 Author Posted August 28, 2009 Ponawiam zapytanie. Może ktoś wrócił z wakacji :?:
esceta Posted September 13, 2009 Posted September 13, 2009 Witam i pozdrawiam . Latamy na " lotnisku " w Andrzejowie pod Łodzią . 11 km od Brzezin . Latamy wszystkim co ma skrzydła i nie tylko .
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.