Skocz do zawartości

Timmingi SILNIK 3F RAY C 3530/14


LQ

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem na google i na forum ale nic konkretnego nie znalazłem.

Wiem ze dla silników wielopolowych można ustawić na High Timming ale tego czy silnik jak w temacie jest wielopolowy tego już nie wiem.

Posiadam regulator TURNINGY PLUSH 30A - Silnik ma pracować w Akrobacie Extra 330 VAModels - proszę o podpowiedz jak optymalnie zaprogramować regulator do takiego właśnie zastosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info - a wiec zrobię tak :

 

Cutoff - ograniczenie mocy na silniku

Cutoff Voltage - High (odcięcie przy 3,1V - czyli w moim przypadku ograniczenie mocy żeby w razie potrzeby spokojnie wylądować nie katując pakietu poniżej 3V na cele )

Timmingi - High - są już sprawdzone silnik pracuje bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie pracował. Oczywiście możesz się spodziewać obniżenia mocy, ale niekoniecznie.

Z tym timingiem jest różnie w różnych regulatorach, bo zwykle mamy do wyboru HI oraz LOW, ale regulator i tak go w czasie pracy optymalizuje (albo nie - zależy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.