Skocz do zawartości

Modelarnia - sklep - ABC pomocy modelarskiej na Śląsku


Leda_g

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam w Mysłowicach w dobrej lokalizacji dość duży lokal o pow. ponad 100m2 i powiem szczerze leży trochę odłogiem (jest wykorzystywany bardziej jako magazyn i biuro).

Jako że jestem tam dość często i spędzam dużo czasu, myślałem o zaadaptowaniu go na rodzaj modelarni, a raczej miejsca w którym można byłoby uzyskać pomoc w zakresie modelarstwa lotniczego.

Myślę tu oczywiście o początkujących adeptach lotnictwa.

W planie może jakaś sprzedaż podstawowych elementów dla początkujących, ale i ploter (już jest) oraz może laser i inne pomoce.

Myślałem o tym aby była tam możliwość i popracowania (jakiś warsztacik) jak i uzyskania doradztwa w podstawach budowy jak i latania.

Może udało by się w okolicy zorganizować jakieś miejsce do latania, aby można było np. Przeprowadzić swój pierwszy lot.

 

Na początku myślałem o działaniu raczej charytatywnym, może z czasem jakaś komercja.

 

Chciałbym z waszej strony o ocenę możliwości i potrzeby zaistnienia takiego miejsca, jak również o wszelkich uwagach, własnych spostrzeżeniach itp.

Dyskusja mile widziana.

Czekam również na ew. ochotników w udzielaniu pierwszej pomocy „modelarskiej” oraz przyszłych pacjentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.