Skocz do zawartości

dlaczego


noan

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich użytkowników

 

pytanie dlaczego moje posty doczycące sprzedaży sa ciągle usuwane proszę zwrucić uwage na to że

 

Magazyn RC-CAM Ostatni post: zestaw OSD - komplet...

pomocne narzędzie dla zainteresowanych wymianą , sprzedarzą lub zakupem specjalistycznego sprzętu RC-CAM

Moderatorzy -==PEGAZ==-, slawekmod, Motylasty, Peter

to po pierwsze a po drugie

 

zasady tego działu wyraźnie stanowią

 

Regulamin.

Z formy sprzedazy/wymiany/kupna moga korzystac tylko zarejestrowani userzy PFMRC.

W Magazynie RC-CAM mozna dokonac w/w transakcji tylko i wylacznie w zakresie RC-CAM.

Tj. kamery,tx/rx anteny i calego osprzetu z tym zwiazanego.

Wszelkie przedmioty z zakresu RC typu,modele , silniki,baterie itp. ktore kwalifikuja sie do Gieldy RC beda natychmiast usuwane (bez uprzedzenia).

Magazyn RC-CAM nie jest gielda modelarska,tylko stricte specjalistyczna forma sprzedazy/kupna/wymiany/poszukiwan okreslonego sprzetu tylko w tej kategori jaka jest RC-CAM.

Ogloszenia beda usuwane po 30 dniach,jesli oferent nie zglosi akcesu o przedluzenia lub nie zamiesci powtornie ogloszenia.

Kazde ogloszenie-po transakcji- musi byc natychmaist usuniete przez oferenta .

Za wszelkie transakcje w Magazynie RC-CAM zarzad PFMRC nie ponosi zadnej odpowiedzialnosci.Uzyczenie tego dzialu jest forma grzecznosciowa typu non profit.

 

Zasady.

Ogloszenie musi posiadac takie cechy :

 

forma-

kupie-sprzedam-poszukuje-zamienie

 

cena-

 

dokladny opis, stan ,parametry,wiek-

 

fotka-

 

 

 

więc niech mi ktoś powie o co chodzi bo zachowujecie sie jak byscie byli bogami !!

pewnie nikt nie doczyta za to wielce obrarzeni panowie moderatorzy dadzą bana hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramzes18, właśnie dzięki archiwum X można odkręcić jak coś niechcący się popełni tak jak ja przy sprzątaniu. Jeśli usuniesz coś to już nie ma możliwości przywrócenia .

Po co pisać komuś:

Twoj post nie spełniał wymagań, bla bla bla i został usuniety...
skoro za chwile temat zostanie usunięty i nikt niczego nie przeczyta ???

 

A każdy dostaje na maila stosowne uzasadnienie jeśli jego posty są przesuwane .

najłatwiej stać z boku i trzymać ręce w kieszeni ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

No stalo sie tak ze nie zdazylem napisac cokolwiek.Choc juz wczoraj widzialem ten post.

 

 

więc niech mi ktoś powie o co chodzi bo zachowujecie sie jak byscie byli bogami !!

pewnie nikt nie doczyta za to wielce obrarzeni panowie moderatorzy dadzą bana hehe

 

Z tymi bogami to widzisz jest tak.Z reguly to moje poletko i jak dotad tylko ja moderowalem ten dzial.Koledzy chcieli pomoc i troche sie namieszalo.

Wybacz im takze ten krawat,ale troche tez mieli racji sluzbowo patrzac na regulamin i niejako z rozpedu tak to wyszlo :oops: .

Mam nadzieje ze krawat zniknie niedlugo.Dziekuje za uzupelnienie ogloszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za to że jesteście ludzkim bogami i mozna pogadać i wyjaśnić

wszstko wróciło do normy i krawat zniknoł i wogóle życie jest piękne

dzięki za wszystko

możecie skasowć tego całego posta jak by sprawy nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nic do tego, ale uważam za beznadziejny pomysł oddzielać giełdę modelarską od giełdy RC-CAM.

Rozumiem Cie,biorac pod uwage ze nigdy tu nic nie kupiles/sprzedales.

Chyba lepiej bedzie jak zostanie po ,,staremu''

To taki niszowy dzial ze wiekszosc nawet go nie czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Rozumiem Cie,biorac pod uwage ze nigdy tu nic nie kupiles/sprzedales.

 

A może właśnie kupiłbym coś, gdyby wiedział, że ogłoszenie jest? Giełda powinna być jedna. Potwierdza to jeszcze teza

ze wiekszosc nawet go nie czyta

gdyby giełda była jedna, każde ogłoszenie rc-cam miałoby większą siłe przebicia.

 

Ale jak już pisałem, nic mi do tego 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod
Mnie tam nic do tego, ale uważam za beznadziejny pomysł oddzielać giełdę modelarską od giełdy RC-CAM.

Rozumiem Cie,biorac pod uwage ze nigdy tu nic nie kupiles/sprzedales.

Chyba lepiej bedzie jak zostanie po ,,staremu''

To taki niszowy dzial ze wiekszosc nawet go nie czyta.

 

Zadam jedno jedyne pytanie: dlaczego nie można przenieść giełdy rc-cam pod zwykłą giełdę jako drugi dział?Przecież to nie jest takie skomplikowane a wszyscy by mogli zaglądać do tej normalnej albo do tej rc-cam.Wszystko byłoby przejrzyste i proste.Czy naprawdę musimy skrajnie komplikować sobie życie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Hmmmm, tak do końca nie jestem przekonany że jest dobrze.Skoro sami użytkownicy forum proponują inne rozwiązania to dlaczego nie mozna spróbować wyjść im na przeciw?Chyba że pójdziemy za ciosem i każdy dział tematyczny będzie miał swoją giełdę.Będzie wtedy naprawdę ład i porządek.

 

O, przepraszam.Miałem nie pisać w tym dziale. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Czy on teraz wystapil ?

Zasadniczo - tak.

 

Bo właśnie dziś odkryłem, że to co nazywa się "Magazynem" RCCAM to poprostu giełda. O ile RCCAM jako platformy i problemy związane z zagadnieniem mnie nie interesuje jakoś szczególnie, o tyle sprzęt (kamery, nadajniki, google etc.) już tak.

 

Raz na giełdzie użytkownik ECO400 (o ile dobrze pamiętam) wystawił nadajnik z kamerą i odbiornikiem. Wtedy zauważyłem, że wogóle nie ma ruchu w giełdzie jeśli chodzi o tego typu rzeczy. Ciekawe dlaczego go wystawił w giełdzie RC, a nie RCCAM.

 

Nie zamierzam robić żadnego problemu, tylko zauważyłem że część dotycząca CAM to zupełnie oddzielna część forum - bez mała wyalienowana. A nie o to chodzi na forum żeby się ukrywać przed ludźmi, tylko żeby się dzielić.

 

Może warto skierować tą sprawę do rozważenia przez innych użytkowników (jakaś ankietka w "Sprawy dotyczące forum" albo co)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wg mnie Peter użądziłeś sobie w RCCAM prywatny folwark, i żaden argument do Ciebie nie dotrze. W takim razie proponuję zamknąć ten wątek bo pisanie sprowadza się do walenia grochem o ścianę.

 

EDITED

 

PS.

Latami

fakt, forum istnieje od dziesięcioleci - więc te wszystkie mnogie lata w ilości około 3 są ilością, jak to wspomniałeś "sporą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.