Skocz do zawartości

Dzwonek nie rusza


Eryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z silnikiem typu dzwonek(podejrzewam że jest to jakiś TP). Mianowicie, podłączeniu wszystkiego, włącznie z prądem silnik stara się ruszyć lecz brakuje mu jakby następnej fazy, i tak w kółko, ciągle robi jeden krok i się cofa. Czy to wina przebicia gdzies na uzwojeniu? Czy może jest jakaś inna przyczyna?

Miałem do czynienia z takimi sytuacjami i zawsze pomagało rozdzielenie i zaizolowanie kabli biegnących do silnika, jednak tutaj nie daje to efektu. Spróbować odwinąć cały drut i nawinąć od początku?

 

Edit:// ehh .. znalazłem winowajcę, po podłączeniu pod inny silnik jest to samo. regulator coś mi odmawia posłuszeństwa... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem kable od silnika, od regla wymieniałem niedawno i działało. teraz juz kompletnie nie wiem o co chodzi :(

Edit :// ehhh.. znalazłem winowajcę całego zajścia .. przerwany kabel (-) idący od regla do odbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.