Skocz do zawartości

Nowy użytkownik nie koniecznie nowe pytania...


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, więc zmniejszam zakres do SKY LADY II i Focusa szczerze obstawiam na Focusa przekonuje mnie ten pchający silnik i śmigło, które nie powinno się łamać. A jakie są wasze opinie? Chyba najprędzej RWD-5:) Nawet jest tanio na allegro do sprzedania http://www.allegro.pl/item677128656_rwd_5_klasyka_nowy_balsowy_gotowy_do_lotu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dobra teraz to ostania propozycja:D

 

http://www.emodel.pl/esklep/multiplex-easy-star-p-231.html

 

Do tego E-sky i serwa : 4 szt. HS-55/HS-85 ile to może dodatkowo kosztować aby ten samolot poleciał? Aha i jeszcze czy mógłbym całą elektrykę przenieść do innego (już swojego) modelu? (Nie koniecznie do RWD-5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś nad tym jako szybowiec , lubw wersji pro .

 

Mam nadzieje że Rafał się nie obrazi jeżeli to napisze. Ostatnio prowadziłem rozmowe w sprawie Easy Glidera Pro. Mi chciał sprzedać go za 300zł (w zestawie z serwami w lotkach i na kierunku. Może napisz do niego i porozmawiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Easy star to jest wlasnie protoplasta Focusa. Inaczej piszac, Focus jest to easy Star dla ubogich. tam masz go za 289 zł, podczas gdy "goly" focus wyniesie cie 150zł.

To jedno, drugie; jezeli Focusa chcesz uczynic "pancernym" to wzmocnij go tak jak ja zrobilem. Kup 3-4 prety weglowe fi 1,5, zamontuj w skrzydlach i w kadlubie, aby wzmocnic ja w miejscu kabiny, gdzie jest ona rzeczywiscie nieco delikatna. Montujesz prety w ten sposob ze wykonujesz podluzne naciecie w styropianie, a potem wciskasz pret posmarowany klejem CA. Wmijej galerii masz kilka zdjec Focusa, mozesz zobaczyc ja sa wklejone prety.

Lotki sobie mozesz zrobic, potrzebujesz do tego dwa miniserwa, i kabel "Y". Podlaczasz je do 4 kanalu odbiornika. zawiasy zrobisz sobie z folii, albo mozna kupic w modelarskim sklepie gotowe male zawiasiki, ja za swoje chyba placilem 6 zł/10szt, sa bardzo fajne. Montujesz je w naciecie w styropianie skrzydla.

 

 

Baxter

P.S.

Aha, jest prawda ze Focus przy silnym wietrze nie najlepiej radzi sobie ze sterowaniem bez lotek. Ale przy bezwietrznej pododzie bajka. Z lotkami, kazda pogoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim Wam chcę podziękować za pomoc (jesteście wielcy) niektóre posty wybiły mi z głowy "złe modele" a ostatnie kilka naprawdę mi wiele dały i uświadomiły kilka spraw. W najbliższych dniach kupuje Focusa prawdopodobnie z tego sklepu http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=7856 chyba, że komuś się będzie chciało i poszuka mi tańszego Focusa będę bardzo wdzięczny (jeśli są tańsze z pełnym zestawem)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.