Skocz do zawartości

Piknik modelarski Dargo 2009


romanov

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

spiesze donieść ze dzisiaj odbył sie troszke nieoficjalnie (ale to dlatego ze pierwszy raz)

Piknik Modelarski Dargo 2009. Miejsce pikniku to lotnisko w Piotrkowie Tryb.

w imprezie wzieło udzial ok 40 osób w tym ok 30 modeli ( dokladnie nie liczyłem)

Pogoda dopisała i o godzinie 11.00 juz były pierwsze modele w powietrzu.

Najwiekszy model jaki brał udzial to był model Jaka który mial ponad 3m rozpietości zasilany silnikiem boxerem 150 cm

 

 

jak1.jpg

jak2.jpg

2.jpg

 

Ja osobiście ucieklem z z imprezy o godz 18.00 i do tego momentu nie bylo nawet jednego kreta.

 

Panorama imprezki

 

 

 

panorama.jpg

 

 

A to jest sprawca calego pozytywnego zamieszania Dargo

 

11.jpg

8.jpg

 

 

tutaj moje spojrzenie na impreze

 

 

1.jpg

3.jpg

7.jpg

5.jpg

6.jpg

9.jpg

10.jpg

12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem i potwierdzam że piknik był bardzo udany i dobrze zorganizowany .Dziękuję za zaproszenie i gratuluję Organizatorom udanej imprezy.A oto moje skromne fotki z pikniku . YAK , EXTRA ,"PILOT" :wink: i ich właściele.Latamy na lotnisku modelarskim Łódź Andrzejów.

 

fac8a95fd575f453med.jpg

 

f4201ed6b9fe4e22med.jpg

 

95ad44727c7c92eamed.jpg

 

38d0ead64cbb56f3med.jpg

 

0017ea636b15f92cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym podziękować wszystkim kolegom, którzy tak licznie zjechali się na pierwszą imprezę na naszym lotnisku. Cieszę się, że pogoda dopisała i można było zobaczyć wspaniałe loty, które przebiegały bez problemów. Postaram się zorganizować piknik w przyszłym roku i troszkę wcześniej powiadomić o terminie. Wszystko co lata jest mile widziane na tej imprezie.

Słowa uznania dla mojego kolegi Krzysztofa, który bardzo pomógł przy organizacji pikniku.

Zapraszam za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.