Skocz do zawartości

Witam, choć z opóźnieniem


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Panie i Panowie,

Co prawda mój powrót ( po ponad 20 latach) do hobby ma już kilkumiesięczną historię, ale dopiero teraz pisze.

Nie pisałem wcześniej ( i nie zadawałem pytań) ze względu na fakt, że wiedza zawarta na forum pozwoliła mi już dojść od pewnego poziomu zaawansowanie, bez zawracania głowy.

Mam już na sumieniu rozbicie EG Pro oraz kret nielotem PC Focus (jego własności lotne były wynikiem moich błędów).

Teraz po odbudowaniu modeli i udanych lotach oraz godzinach przed symulatorem, czekam na pierwszy start trenerkiem Groupnera.

 

Dziękując za uzyskaną pomoc, pozdrawiam

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłą odpowiedz na moje powitanie. Te lata bez "latania" nie były zupełnie bezczynne, w miarę czasu tworzyłem swoje plastikowe lotnisko.

Mam szczęście, ze rodzina mnie wspiera. Nawet córka jeszcze nic nie połamała :)

Właśnie w zeszłym tygodniu odnalazłem moje "Modelarze" z prenumeraty. Rocznik '85 :)

Czasami warto się przeprowadzać.

 

Do zobaczenia na lotnisku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.