Skocz do zawartości

Tanie akcesoria z darmową przesyłką


jacek LP

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądałem strony sklepów modelskich i natrafiłem na ciekawe oferty z darmowa przesyłką:

Li-Po Safety Bag - tańsza niż w UH i na dodatek z darmową wysyłką.

http://www.rk2trade.com/rk2trade/product_info.php?cPath=22_50&products_id=240&osCsid=5634f09e62ace96853da72fd223786d7

Zestaw dobry dla początkujacego elektryka z darmową przesyłką:

http://www.rk2trade.com/rk2trade/product_info.php?cPath=46&products_id=273&osCsid=5634f09e62ace96853da72fd223786d7

Najbardziej zainteresowały mnie te serwa standartowe 4 szt. za 53 dol z przesyłą:

http://www.rk2trade.com/rk2trade/product_info.php?cPath=46&products_id=380&osCsid=5634f09e62ace96853da72fd223786d7

Czy ktoś może używał takie serwa? 160 zł z przesyłką za 4 serwa cyfrowe z metalowymi zębatkami wydaje się być ciekawą ofertą. Z opisu wynika że parametry mają całkiem niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy kupuje tam części do modeli śmigłowców.

Dowiedz się, czy darmowa przesyłka nie jest przypadkiem zwykła nierejestrowana - w Dealextreme i Swanghobby tak jest.

Jak masz dobrego listonosza to w sumie nie problem, ale jak rzuci paczkę za 54$ gdzieś na wycieraczkę, to możesz żałować.

Za 2$ więcej masz te 4szt serw w HC z przesyłką rejestrowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos dealextreme... zamowilem kabel do symulatora za 7$, wszystko dziala a kabli dodatkowo uzywam jako koncowki uczen/trener - w zestawie jest przejsciowka kazdego rodzaju. Przesylka szla z 2 tygodnie ale za takie pieniadze nie ma co wymagac czegos wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie z ta niewiara w poczte Polska. mnie dot7ychczas zadna paczka, ani list nie zginela, a wliczm w to 30 paczek z UH 5 z guanlee, inpewnienze 25 ktore ja wyslalem w kraju.

 

baxter

P.S.

Ja wiem ze jest teraz taka nagonka towarzystw ubezpieczeniowych p.t. pewne-ubezpieczone, ele nie przesadzajmy. wiecej wiaryw czlowieczenstow ludzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie z ta niewiara w poczte Polska. mnie dot7ychczas zadna paczka, ani list nie zginela, a wliczm w to 30 paczek z UH 5 z guanlee, inpewnienze 25 ktore ja wyslalem w kraju.

 

baxter

P.S.

Ja wiem ze jest teraz taka nagonka towarzystw ubezpieczeniowych p.t. pewne-ubezpieczone, ele nie przesadzajmy. wiecej wiaryw czlowieczenstow ludzi....

 

...noooo, juz po 22-ej :wink:

Zazdroszczę Ci :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.