Skocz do zawartości

Silnik zakłuca ?


Maćko

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś miał się odbyć oblot mojego nowego motoszybowca, ale na szczęście poprzedziłem go serią testów na ziemi czy wszystko działa itd. Ku mojemu zdziwieniu przy około połowie gazu serwa zaczęły lekko drżeć, zjawisko postępowało i przy maksymalnych obrotach serwa zwariowały: ustawiały się w skarajnych położeniach bez mojej ingerencji :shock:, przy wyłączonym silniku zjawisko nie występowało.

 

Silnik i regiel to zestaw: http://www.rc-modele.pl/product_info.php?cPath=54_173&products_id=2148

Odbiornik to hitec hfd 08 ro latam na 35MHz

 

W modelu osprzęt mam upakowany dość ciasno (wąski kadłub szybowca) odbiornik jest pomiędzy pakietem, a regulatorem. Odsuwałem odbiornik od pakietu i regla ale to nie pomagało :evil: Jak myślicie co może być przyczyną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja miałem kiedyś podobny problem jak twój ale po odsunięciu odbiornika od regulatora(bo on najbardziej zakłóca) o najmniej 20 cm. problem znikł jak ręką odjął, piszesz że masz mało miejsca na jakieś przesunięcia więc spróbuj z regulatorem na zewnątrz w odległości od odbiornika tak ja miałem może coś się uspokoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.