Skocz do zawartości

Problem z nadajnikiem lub z odbiornikiem


tolo

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc mój problem polega na tym ,że kiedy włanczam model i daje mu jakieś polecenie przez radio np.pełna moc na silniki (model jest sterowany za pomocą silników(nie ma w nim serw) to albo jeden silnik się włancza i zaczyna działać a drugi tak dziwnie buczy albo oba nie działają i też buczą to na pewno nie jest problem z baterią pod podłączyłem go przez ładowarke o napięci 12v (napięcie przy którym działają silniki to około 7/10 v) aha jeszcze jedno jak sbliżyłem antene odbiornnika w modelu do anteny w nadajniku to dopiero w tedy jeden się kręci jak natena jest dalej to oba buczą :P a w sumie to dziwne bo sasięg to 200m jakby co to model wcześniej działał :(

To sumie może być wina słabeego sygnaału z nadajnika ale jego też ładowalem w powinno być spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę niepokolorwne słowo "sasięg".

 

Czytając taki tekst błędy odwracają moją uwagę od treści a nie chce mi się czytać ponownie. Choinka, chuję się jak na jakimś forum polonistycznym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dobra, dobra - mnie też to wali po oczętach, aż mi się z błękitnych prawie żółte zrobiły i trafia mnie coś (myślę, że to przysłowiowy szlag), ale pomóżcie ziomalowi ze stolycy, bateryjkarze wstrętni :shock:

Jam spalinowiec i na elektrykach (a szczególnie zabawkowych) nie wyznaję się - niechże ktoś pomoże, bo (jak dotąd) wszyscy sobie używają na biednym dyslektyku (?)

Więcej życzliwości, łobuzy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskując z opisu (2 silniki, brak serw) to pewnie sławetny Oriole. Któż zgadnie, co w takiej zabawce się mogło zepsuć. Pewnie tandetna chińska elektronika. Ja tam się nie podejmuję diagnozowania tego przez internet :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.