Jump to content

marcin133

Modelarz
 • Content Count

  3,139
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About marcin133

 • Birthday 04/13/1979

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Nowe
 • Zainteresowania
  Lotnictwo

Recent Profile Visitors

328 profile views
 1. To, że napęd elektryczny staje się coraz bardziej popularny, to że silniki benzynowe coraz mniejsze to całkiem zrozumiałe. Ale aby na tak dużym świecie nie bylo miejsca dla firmy produkującej silniki żarowe? To trochę dziwne i bardziej mi o to chodziło. Poza tym poszperałem i wygląda na to, że OsMax chyba nadal wytwarza małe silniki żarowe. Co ma do tego Eko to już w ogóle nie rozumiem.
 2. To, że można kupić w różnych miejscach zauważyłem Pytanie bardziej z kategorii - co jeszcze jest z tego produkwane? Np. czy OsMax produkuje jeszcze silniki żarowe? Jeśli tak - to jakie? Czy produkuje świece żarowe do nich? Itp. Jakie firmy coś takiego jeszcze produkują?
 3. Witam wszystkich po bardzo dlugiej przerwie Przez ostatnie osiem lat modelarstwo RC praktycznie dla mnie nie istniało, aż do stycznia tego roku. Próbując wskrzesić moje stare latadła, przeglądając oferty sklepów, forum itp. zauważyłem znaczny spadek dostępności jakichkolwiek silników żarowych. Z forum dowiedziałem się, że jedna z liczących się fabryk zakończyła produkcję, inne modele silników widnieją jako wycofane, a te które są dostępne bardziej wskazują na zapasy, aniżeli świeże dostawy. Stąd moje pytania? - jakie firmy produkują jeszcze małe, dwusuwowe silniki żarowe? - jakie są dostępne najmniejsze silniki benzynowe i które są w dalszej produkcji? - co z akcesotiami? Np. świecami żarowymi OsMax? Ogólnie piszcie o wszystkim co wiecie w tym temacie. Dzięki i pozdrawiam
 4. Do czasu przeczytania tego wątku, też tak myślałem.
 5. WITAM!! Qadro lata a główny problem to był źle skalibrowany układ ACC. Regulatory zresztą też skalibrowałem ale nie wiem czy przyniosło to jakąś różnicę. Dalej utrzymuje że reszta to to, że ja tym latać nie umiem Nieźle nawet przydzwoniłem i stwierdzam że to najtwardsze latadło jakie kiedykolwiek miałem, no może prócz delty z płyty podłogowej - tego też nie dało się łatwo ubić Nie potrafię też uruchomić gimbala a następne zabawy ze sprzętem planuję dopiero w weekend.
 6. No tak... a mi z zapytaniem do Utopii chodziło tylko i wyłącznie o fakt że istnieje coś takiego jak chociażby zainteresowanie czy własne zdanie na dany temat bo w innym przypadku zgodnie z ideą przedstawianą przez założyciela tego tematu Utopia musiałby być "jednym z tych" dokonujących manipulacji lub tym poddanym udanej sztuce socjotechnicznej (co za modne słowo ostatnio).Czy to jedyne sensowne wytłumaczenie istnienia różnych zainteresowań i sposobu w jaki widzą dane sprawy inni?Dla mnie osobiście to absurd tak samo jak brak sensownej odpowiedzi na proste pytanie zadane przez Marka: Bo wygląda na to że... wszyscy, bez wyjątku i nawet ja każdy, każdego i nawet na tym forum. Chodź moim zdaniem odpowiedź jest banalnie prosta - nie jesteśmy klonami o identycznych poglądach czy potrzebach a zgodnie z tym nigdy nie będzie przedstawiciela idealnego dla wszystkich. Więc nawet Madrian nigdy nie doczeka się prawdziwego polityka z "poza układu" bo spiski, układy i inne cudactwa będą istniały zawsze, i nie ważne czy to realnie jako fakt czy nie realnie jako przeciwnik czyjegoś zdania.
 7. No tak... a mi z zapytaniem do Utopii chodziło tylko i wyłącznie o fakt że istnieje coś takiego jak chociażby zainteresowanie czy własne zdanie na dany temat bo w innym przypadku zgodnie z ideą przedstawianą przez założyciela tego tematu Utopia musiałby być "jednym z tych" dokonujących manipulacji lub tym poddanym udanej sztuce socjotechnicznej (co za modne słowo ostatnio). Czy to jedyne sensowne wytłumaczenie istnienia różnych zainteresowań i sposobu w jaki widzą dane sprawy inni? Dla mnie osobiście to absurd tak samo jak brak sensownej odpowiedzi na proste pytanie zadane przez Marka: Bo wygląda na to że... wszyscy, bez wyjątku i nawet ja każdy, każdego i nawet na tym forum. Chodź moim zdaniem odpowiedź jest banalnie prosta - nie jesteśmy klonami o identycznych poglądach czy potrzebach a zgodnie z tym nigdy nie będzie przedstawiciela idealnego dla wszystkich. Więc nawet Madrian nigdy nie doczeka się prawdziwego polityka z "poza układu" bo spiski, układy i inne cudactwa będą istniały zawsze, i nie ważne czy to realnie jako fakt czy nie realnie jako przeciwnik czyjegoś zdania.
 8. marcin133

  Stop ACTA !

  Czytaj wątek w którym piszesz.
 9. marcin133

  Stop ACTA !

  Czytaj wątek w którym piszesz.
 10. marcin133

  Stop ACTA !

  Acha :mrgreen: Więc istnieje jakieś "mniej" lub "bardziej" a kolega wcześniej pisał coś dokładnie odmiennego... ale kto tam by "nadążał". O sorry - gapa ze mnie Zapomniałem że to wątek "mono" jakbym to delikatnie określił :mrgreen: Grunt - to nie przeszkadzać Masz rację - miłej zabawy.
 11. marcin133

  Stop ACTA !

  Acha :mrgreen: Więc istnieje jakieś "mniej" lub "bardziej" a kolega wcześniej pisał coś dokładnie odmiennego... ale kto tam by "nadążał". O sorry - gapa ze mnie Zapomniałem że to wątek "mono" jakbym to delikatnie określił :mrgreen: Grunt - to nie przeszkadzać Masz rację - miłej zabawy.
 12. marcin133

  Stop ACTA !

  Woow! Przecież to podobno ACTA gwarantowało? A teraz okazuje się że jednak nie? Hmmm.... to jak to w końcu jest? :rotfl:
 13. marcin133

  Stop ACTA !

  Woow! Przecież to podobno ACTA gwarantowało? A teraz okazuje się że jednak nie? Hmmm.... to jak to w końcu jest? :rotfl:
 14. To ja jeszcze ostatnie pytanie Utopia - kto Ci płaci?? Chodzi o wątek "Wyszło na moje?" :wink: :wink:
 15. Może być ale musisz pamiętać o prawidłowej orientacji rurek w środku zgodnie ze schematem przedstawionym wyżej przez mkrawcz1.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.