Jump to content

latanie w wa_wie


Miki

Recommended Posts

jestem tu nowy wiec jesli porusze temt juz poruszany to prosze sie niestresowac(forum przeszukiwalem).

chcialbym zapytac gdzie w warszawie , ewentualnie w niedalekich okolicach mozna polatac modelem spalinowym? dodam ze nie jestem czlonkiem sekcji modelarskiej aeroklubu.

przy ewentualnych odpowiedziach prosze oprocz miejsca wskazac ewentualne obwarowania w zwiazku z korzystaniem ze startowiska

dzieki za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Miejsce przy ulicy Celulozy, dzikie lotnisko na czyimś ugorze, właściciel jak na razie nie protestuje, jest kawałek miejsca do lądowania na leciutkim wzniesieniu. Dokładnie to od północnej strony drogi gruntowej z podanego linku, łąka na Celulozy , a wjazd najlepiej od wału Międzyszyńskiego, przed supermarketem, uwaga dosyć wąska gruntowa droga wjazd od strony sklepu lub wcześniej, zaraz, jak skończy się dwupasmówka, za rondem w lewo w Strzygowską potem dalej prosto Przewodową, a potem w prawo w gruntową drogę Celulozy widok tu wjazd od Przewodowej . Link Radka jest do klubowego lotniska w Koczargach, są tam stoły, ładna trawka i full wypas, ja tam mam trochę daleko, przez to wolę siermięgę na Celulozy, ale za friko. Jest jeszcze ładne lotnisko w Chobocie, przy fabryce mebli, ale to już dosyć daleko od W-wy.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.