Skocz do zawartości

Problem z ładowarką pulsar 1


crazywoj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam ładowarke Pulsar 1. Wszystko w zasadzie działa, a przynajmniej wszystko z czego kożystałem :D Jest tylko jeden mały problem po zmianie softa na nowszy v1.51. Gdy chce ustawić do jakiej pojemności ma sie naładować pakiet, wchodze w ustawianie napięcia, wciskam 1raz M i klapa bo ładowarka zachowuje sie jkbym 2krotnie wcisnął M czyli wchodzi i momentalnie wychodzi z tej opcji. Oczywiście znalazłem na to sposób i czasem udaje sie wejśc w tę opcje, staram sie jak najkrócej przyciskać M i za jakąś 20 próbą sie udaje. Jednak musze sie przy tym nagimnastykować co mnie denerwuje.

Nie ma tego problemu gdy pojemność nie jest wyzerowana i tylko ją zmieniam ładując inny pakiet.

Czy ktoś miał podobny problem?

 

Musze zaznaczyć że troche sam zawiniłem gdyż nie sprawdziłem łądowarki po wymianie softa, kilak razy jej użyem nie używając tej opcji, potem miałem prawie roczną przerwe(na szkołe) i wtedy odkryłem problem. Ale stwierdziłęm że nie warto reklamować ładowarki po tak długim okresie bo i tak mi nie uznają reklamacji (sam bym nie uznał :wink: a dopłacać do czegoś co w zasadzie działa nie ma sensu. Minął kolejny rok nauki(modelarstwo jest dla mnie sportem wakacyjnym) i przyszły wakacje 2009 :jupi: kiedy to dowiedziałem sie o forum i troche poczytałem. Po tym jak przeczytałem czyjegoś posta że pan Krymski udziela sie na forum, zdecydowałem zamieścić temat.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale stwierdziłęm że nie warto reklamować ładowarki po tak długim okresie bo i tak mi nie uznają reklamacji (sam bym nie uznał :wink: a dopłacać do czegoś co w zasadzie działa nie ma sensu.

 

Skontaktuj się z Elprogiem, myślę że powinni pomóc - jeżeli nie jest to uszkodzenie z winy użytkownika, to nie widzę powodu dla którego mieliby odmówić wsparcia - zwłaszcza gdyby okazało się że to niuans programowy.

 

Pozdr.,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.