Skocz do zawartości

Opinie o ,,Sky Hawk TW 742,,


intel1995

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowy na tym forum, więc jak ten post jest w złym miejscu to proszę o nie usuwanie go :lol: .

Więc tak, chciał bym się dowiedzieć co sądzicie o motoszybowcu ,, Sky Hawk TW 742,, http://www.allegro.pl/item680449330_samolot_r_c_tw_742_4_kanaly_sky_hawk.html

Czy jest to dobry wybór na początek, czy może polecacie jakiś inny samolot w granicach ok. 350 PLN (wiem że to jest trochę mało ale to są ostatnie moje grosze :oops: :( :| ) jeżeli macie inne propozycje to proszę podać linki:

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ad1. zapraszam do powitalni ;)

 

ad2. model raczej z tych zabawkowych. Raczej tutaj polacamy na początek takie modele

 

NEMO

SKY LADY II

FOCUS

EASY STAR

EASY GLIDER

 

mozę ktoś jeszcze coś dopisze, a na razie poczytaj na początek dział "od czego zacząć" oraz o tych modelach na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli chodzi o TW-742 Sky Hawk to miałem ten samolot - ale nie polecam go - co do jakości wykonania, to Sky Lady ma nad nim tylko taką przewagę, że ma radio 35 MHz, w zamian nie posiada lotek --> sky lady też nie polecam. Nie wiem jak inne modele które wymienił Marcin, bo ich nie widziałem, ale ludzie faktycznie je polecają. Ja na Twoim miejscu kupiłbym Easy Glidera - wydatek rzędu 300 PLN za sam model, i odkładał dalej systematycznie na nadajnik i wartościowy osprzęt. Taka droga, chociaż trochę droższa, pozwala od razu w pierwszym podejściu zakupić rozwojowe wyposażenie i nauczy przy okazji cierpliwości - a to bardzo ważne na początku tego hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod
Witam

Jestem nowy na tym forum, więc jak ten post jest w złym miejscu to proszę o nie usuwanie go :lol: .

Więc tak, chciał bym się dowiedzieć co sądzicie o motoszybowcu ,, Sky Hawk TW 742,, http://www.allegro.pl/item680449330_samolot_r_c_tw_742_4_kanaly_sky_hawk.html

Czy jest to dobry wybór na początek, czy może polecacie jakiś inny samolot w granicach ok. 350 PLN (wiem że to jest trochę mało ale to są ostatnie moje grosze :oops: :( :| ) jeżeli macie inne propozycje to proszę podać linki:

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :) .

 

Model o którym mowa w temacie nie jest warty tych pieniędzy.Po(Szukaj) na forum, była już mowa o nim i o naszych przygodach z tym modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Gdybyś się jednak zdecydował na zakup tego modelu jako pierwszy, to chętnie kupię części z wraku ;-) Płatowiec nadaje się do latania, ale nie dla początkującego - jest na to zbyt miękki. Dobrze chociaż, że poszedłeś dobrą drogą:

najpierw zapytałeś na forum - ja zacząłem pytać kiedy model był już pokiereszowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem i znalazłem 8) :D ten model: http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?p1726

Ale z tego, co rozumiem to ten model jest 3 kanałowy a mi zależało by na tym, aby miał 4 kan. więc w związku z tym mam pytanie czy taki 3 kanałowiec da w ogóle jakąś frajdę czy da się tym latać w miarę dobrze??? i chciał bym się dowiedzieć czy takim samolotem dało by się wykonywać akrobacje :| (oczywiście jak już się nauczę dobrze latać) jeśli nie to czy w przyszłości szło by zrobić lotki :? ? Bo tam pisze, że aparatura jest 4 kanałowa, ale odbiornik będzie raczej 3 k. :( :cry: !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O :shock: znalazłem jeszcze jeden link: http://olimp.sklep.pl/produkt/57768,rcm-pelikan-elektroszybowiec-skylady-ii-idealna-propozycja-dla-tych-ktorzy-niskim-nakladem-chca-rozpoczac-podniebna-przygode-zestaw-zawiera-wszystko-co-jest-niezbedne-aby-uczyc-sie-latania-modelami-samolotow tutaj pisze, że po opanowaniu 3 kanałów można podłączyć 4 tylko nie wiem czy odbiornik ma miejsce na 4 kanał??? Jest on za 400 PLN :shock: (już z wysyłką) co wy na to czy jest to dobru pomysł ??? napisze jescze do nich i dowiem się kiedy będą mieli ten model i czy jest miejsce na 3 serwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Jestem również nowy i mnie doradzano focusa. Kolega tomo znalazł mi najtańszą ofertę lecz mi się nie opłacała, ponieważ chciałem dokupić jeszcze inne rzeczy, których w tym sklepie nie było(ale jeśli chcesz kupić sam model polecam)

http://foto-cyfrowe.pl/product_info.php?products_id=3076

album_pic.php?pic_id=2274

a tak wygląda zestaw, który zakupiłem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na początku chciałbym podziękować za wszystkie odpowiedzi, a co do tego edytora to postaram się już nie pisać post pod postem. :)

Więc tak dałem ogłoszenie w dziale ,,Giełda,, i dostałem oferte kupna zefirka (własno ręcznie zrobiony) za tanie pieniądze (ok.190PLN) wraz z aparaturą cztero kanałową. Czy ten samolot nauczy mnie latać, bo na tego ,,sky lady II,, niestety nie moge tyle wydać, bo każdy mi mówi że szkoda kasy, jak bym miał nim lecieć i nagle udeżyć np. w drzewo,... :cry:

Licze na szybkie odpowiedzi

Fotki ,,Zefira,, (Link już poprawiony)

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.