Skocz do zawartości

Zakłócenia - te same kanały


stach34

Rekomendowane odpowiedzi

Slawekmod - taka informacja --> co tak drogo ? Ja widziałem zestaw corony do mojej apki za ok. 300zł w perfect hobby.

 

El - Diablo - no właśnie tacy są najgorsi i tych się chyba każdy z 35mhz obawia. U mnie jeden zaczynający jest , ale był u mnie i okazało się że ma 27 mhz :faja: loozik . No a na lotnisku cywilizacja jest :D

 

 

Teraz se tak myśle - jak ja to latałem dawniej i co mogło sie stać ? Całe szczęście że w pobliżu nie ma modelarzy :D Nigdy przed lotem nie sprawdzałem czy są zakłucenia, ni czy ktoś lata obok - nic :D Totalna samowolka :D Całe szczęście że na lotnisko nie miałem się jak dostać , bo tam latają sporymi akrobatami :D A ja zapewne bym przyjechał i odrazu w niebo :D

 

 

Teraz - nie wiem czemu - zacząłem myśleć o zakłuceniach :P

Trzeba by gdzieś w głównym miejscu jakieś przysłowie modelarskie umieścić( sam wymyśliłem :D) : najpierw pytaj o kanał potem leć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Mam Futabę T10CP a tam wchodzi moduł TM-10 , cena masakryczna.Póki co latam na 35 i jest ok.Jak będę miał problemy to albo TM-10 albo Assan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.