Skocz do zawartości

Piknik Żar


ertman_176

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość slawekmod
A można więcej fotek :) ?

Najlepiej na ImageShack wszystkie władować i podać link do albumu :)

 

No tak.Mam sobie internet GSM więc i limit transferu.Wszystkie fotki muszę pozmniejszać i dopiero wrzucić na imageshack.Po pięciu godzinach jazdy nie chce mi się dzisiaj tego robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udało sie Żarowi sponiewierać EG w powietrzu

Ale skrzydełkami machał jak prawdziwe ptaszysko :devil:

 

Pozdrowienia dla wszystkich, miło było poznac

I wzajemnie, fajnie się było spotkać twarzą w twarz i porozmawiać wreszcie po ludzku, nie tylko to GG :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod
Nie udało sie Żarowi sponiewierać EG w powietrzu

Ale skrzydełkami machał jak prawdziwe ptaszysko :devil:

 

Pozdrowienia dla wszystkich, miło było poznac

I wzajemnie, fajnie się było spotkać twarzą w twarz i porozmawiać wreszcie po ludzku, nie tylko to GG :wink: .

 

Dokładnie tak jak napisałeś Grzesiek,rozmowa na żywo, wymiana doświadczeń itp.Fajnie było z tym że pogoda wywinęła nam numer i deszcz pokrzyżował plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 10.30 już w domowych pieleszach, znowu leje, pooglądałem sobie pstryknięte wczoraj foty i jedno, co generalnie mogę stwierdzić, to to mianowicie, że coraz mniej /z każdym kolejnym piknikiem/ jest modeli różnych statków powietrznych, samodzielnie wykonanych przez modelarzy lotniczych.

Wielokroć była o tym mowa i nie pora i miejsce , aby ten wątek znowu rozwijać. Inna uwaga to ta o naszych wrodzonych cechach narodowych, do których w tym przypadku zaliczyć należy brak umiejętności organizacyjnych. Heniu co prawda próbował skrzyknąć modów w jedno miejsce, ale zupełnie się ten zamiar nie powiódł. No i oczywiście tym bardziej nie było nawet mowy czy jakiegokolwiek wysiłku, aby skrzyknąć w jedno miejsce /chociażby do wspólnej fotki/ wszystkich obecnych tam uczestników naszego forum. Za rok będzie jubileuszowy, X-ty piknik, więc może do tego czasu uda się coś zaplanować, wspólnie ustalić i na końcu, z powodzeniem zrealizować. Czekam na Wasze fotki, opinie i uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozstawiłem biały namiot ogrodowy i przez niego przewineło sie troche klubowiczów, jednak każdy wolał być w "swoim" towarzystwie/z rodziną z którym przyjechał x00 kilometrów tak więc generalnie wszyscy byli rozsiani po całym terenie... Ktoś próbował nas skrzyknąc przez mikrofon jednak zasięg słyszalności to około 20m bo do dyspozycji były tylko dwie małe kolumny głośnikowe nisko postawione więc po prostu nikt tego nie słyszał a dowiedziałem się o tym po fakcie. Tak jak już krzysiek zasugerował wcześniej w innym wątku można było sie wymienić numerami kom czy też uzgodnić wcześniej godzinę i miejsce spotkania więc teraz nie ma co płakać.

Impreza udana choć brakowało dużych modeli i kilku starych wyjadaczy, pojawiło sie za to dużo nowych twarzy i już wiem, że pojawią sie za rok na 100%

Sobota udana i całe szczęscie, że psikus z pogodą dotknął nas tak późno ale niedzieli już sobie nie odżałuję ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może uda się skleić te dwa wątki ze sobą, znaczy ten razem z tym z Imprez... bo tak to nie wiadomo co gdzie wrzucać :D

Tu kilka fotek taty :wink:

 

dsc6786.jpg

 

dsc6696.jpg

 

dsc6657.jpg

 

dsc6695.jpg

 

dsc6866.jpg

 

dsc6515.jpg

 

reszta tu:

http://picasaweb.google.com/Pawelmilk/MiedzynarodowyPiknikModelarskiZar2009#slideshow/5360275821559583474

Niestety Picasa znacznie obniża jakość :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotce Pawełka widać doskonale mój "punkt stania na mapie", czyli ten tęczowy parasol /nie mylić z "gejowskim".../ i stojącego tuż obok mojego osobistego synka, natomiast który z tych "wezyrów" /pytanie za 5 rubli/, należy do Darka?....

W kontekście tego, co napisałeś Darku powyżej, masz natychmiast i nieodwołalnie "wytyk urzędowy wraz z nagana wpisaną do akt", za brak jakiegobądź napisu na tymże, że tu właśnie mieści się "PFMRC.eu" .... :? Mam nadzieje, że za rok się "poprawisz". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.