Skocz do zawartości

gyro gy400


robraf

Rekomendowane odpowiedzi

witam

co jest nie tak z tym gyrem? jedni piszą na yt ze dziala dobrze i jakos lataja ( widzialem na filmikach) czy ktos mial to i uzywal i moze sie pochwalic swoimi doświadczeniami?

chcialbym to wsadzić do belta

 

 

http://cgi.ebay.com/EK2-0704B-Lock-Head-Gyro-for-Belt-Cp-King-2-3-Trex-450_W0QQitemZ260444121721QQcmdZViewItemQQptZRadio_Control_Parts_Accessories?hash=item3ca3adea79&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A1|72%3A1205|293%3A1|294%3A50#ShippingPayment

 

 

nie znam tak dobrze angielskiego ale czy w tym drugim gyro jest wysylka free do wszystkich krajow czy tylko do niektorych? bo jak to jest sprawne gyro i darmowa wysylka to biore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm poczytaj TUTAJ .

Nie lubię się wypowiadać opinio twórczo na tematy których fizycznie nie dotknąłem, jednak może Ci to nieco rozjaśnić.

 

Gyro jest jednym z ważniejszych elementów wyposażenia heli, nie wiem czy zdecydowałbym się być "pseudo" beta testerem wynalazku, który na zagranicznych forach ma złe opinie.

 

EDIT: Na potwierdzenie poczytaj także Tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak powiedział kolega El-Diablo żyrko to inwestycja na dłuższy okres czasu. Kup coś sprawdzonego np Futabę 401 albo Aligna GP750. Po co masz wydawać kasę na krety z powodu złego żyrka, nie lepiej kupić od razu dobry sprzęt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niechce latac 3d tylko troche rekreacyjnie

a gy401 jest drozsze od tego calego belta wiec to nie ma sensu

 

jak uzbieram kase to kupie chyba tego gy48v chyba i bedzie git

na stockowym gyro troche wylatalem ale mialem drobne problemy z apką ( naprawione) i szukam zeby minimalnie lepiej trzymalo ogn, bo belt i tak za pare miesiecy pojdzie na allegro :P ( muszę oddac mamie kasę za gitare)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no i stalem sie szczesliwym posiadaczem gy48v

wyglada solidnie

zobaczymy jak bedzie latac

 

mam narazie problem , nie wiem jak podlaczyc headlock i co oznaczaja te przelaczniki na gyro

 

podobno to klon futaby wiec moze bedzie dzialac instrukcja futaby? noczywiscie jesli taka jest (polska)

 

drugi problem to taki ze po odnalezieniu informacji w internecie jak podlaczyc gyro i headlock podlaczylem i tak jest napisane zeby podlaczyc czerwona wtyczke pod kanal 5 a czarna pod 4 czyli ostatnie 2 wolne kanaly jakie mam

 

popatrzylem ze 5 kanal w nadajniku odpowiada mi za podwozie a w heli za tryb akro

kiedy przełącze pstryczkiem to lampka w gyro gaśnie

co moze byc nie tak> czyzby mi sie headlock lub cale gyro wylaczalo w trybie akro?

 

prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.