Skocz do zawartości

Najtańsze (dobre) LIPOLE 7,4v-gdzie kupię???


malinn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie.

 

Szukam sprawdzonych lipoli koło 2000mah ale nie mniej w dobrej cenie. Może wiecie gdzie takie są w atrakcyjnej cenie. Atrakcyjna cena to koło 100zł na 7,4v. Szukam nowych aku co napędu cd.

 

W modle.sklep znalazlem 2200mah za 95zł - tylko ten sklep taki se...

Jak wiecie to piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupuje w rcskorpion

tam 1700 mAh 20c/30c kosztuje 105 zl , natomiast 12c/15c 98,80

oczywiscie pakiet 2s

moze dlatego ze mam sklep na miejscu, zas w modele.sklep juz nic nie zamowie bo kupowalem tam kiedys kwarc i jakies aku to po 1 jaki kolwiek odzew dostalem po tygodniu, zas towar po ponad 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba niezbyt tani ;-) Tu mam 2200mah , a tam 2000 i to drożej.

 

Choć P.hobby to dobry sklep i solidny.

 

Co do 3000 to cena niezbyt bo za 200zł to mam 2 pakiety 2200mah -czyli 4400mah zamiast 3000mah. Nie mówiąc już o samodzielnym lutowniu (tu bym dał radę) i braku końcówki do balacera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modle.sklep znalazlem 2200mah za 95zł - tylko ten sklep taki se...

Oj chyba niezbyt tani ;-) Tu mam 2200mah , a tam 2000 i to drożej....

 

Malinn czego Ty chcesz? Chcesz pakiet za darmo - fachowo być obsłużonym i chcesz aby przynieśli Ci pakiet w zębach? :) :) heh... skoro nie lubisz tego sklepu to po co w ogóle ceny porównujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.