Skocz do zawartości

Witam po długiej przerwie .


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Tomek . Mam 17 lat , mieszkam w małej miejscowości w województwie Świętokrzyskim . Postanowiłem jeszcze raz się z Wami przywitać po długiej przerwie . :roll: Modelarstwem zajmuję się już ponad 2 lata , aktualnie nie latam mam uszkodzone radio . Modele które posiadam : Trenerek 1,3 m -ASP 40 , FuntanaMini , Me 109 , Trenerkoakrobat , i za kilka dni Wicherek 25 - Thunder Tigre 40 .

 

Pozdrawiam Wszystkich użytkowników forum , Administratorów i Moderatorów . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod
Witam mam na imię Tomek . Mam 17 lat , mieszkam w małej miejscowości w województwie Świętokrzyskim . Postanowiłem jeszcze raz się z Wami przywitać po długiej przerwie . :roll: Modelarstwem zajmuję się już ponad 2 lata , aktualnie nie latam mam uszkodzone radio . Modele które posiadam : Trenerek 1,3 m -ASP 40 , FuntanaMini , Me 109 , Trenerkoakrobat , i za kilka dni Wicherek 25 - Thunder Tigre 40 .

 

Pozdrawiam Wszystkich użytkowników forum , Administratorów i Moderatorów . :D

 

Cześć, w którym rejonie świętokrzyskiego mieszkasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolice Jędrzejowa .

 

Z Ostrowca Świętokrzyskiego trzeba jechać na Kielce potem na Jędrzejów . Mieszkam 27 km za Jędrzejowem . Do Ostrowca mam 140 km ,

 

Do Włoszczowy mam niecałe 30 minut drogi .

 

Może kiedyś będę w tamtych stronach . Za kilka dni wybieram się do Połańca . Jest może ktoś na forum z okolic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Jeździłem do Miechowa co 3 miesiące i do Katowic ale juz nie będę jeździł.Jednak do Krakowa czasem się trafia wyjazd.Zibidic ma niedaleko do Połańca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.