Jump to content

Witam jestem nowy w tym


Guest Anonymous

Recommended Posts

Guest Anonymous
Posted

Witam wszystkich

Na wstepie chcial bym pozdrowic wszystkich forumowiczow

 

Modelarstwem interesowalem sie od dziecka ale rc zaczelo mnie wciagac

kilka miesiecy temu co pociagnelo za soba to ze zakupilem kilka rzeczy

i na dobra sprawe bawie sie tym ale bez wiekszego rezultatu

obecnie mieszkam w irlandii a pochodze z lodzi

jeszcze raz pozdrawiam wszystkich mam nadzieje ze nasza znajomosc zaowocuje w przyszlosci

dziekuje i do uslyszenia

zegnam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.