Skocz do zawartości

silnik 480 + pakiet 3s


michcio88

Rekomendowane odpowiedzi

Używam takich silników z 3S lipolami 3S w Twinstarze. Na apraturze ustawiłem 90%.

Z całą pewnością nie jest to zbyt korzystne (to już drugi taki komplet silników), ale nie jest źle. Być może decydujące znaczenie ma fakt, że mocowanie silników w tym samolocie zapewnia dobre chłodzenie.

 

Bardzo odczuwalna róźnica w wydajności !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje doświadczenia z zasilaniem 480 Lipo 3s co prawda w motoszybowcu nie są zachęcające, jeden silnik wytzymał 3 loty po 15 minut, a drugi może 2 minuty pracował mimo, że moc była ustawiona na 80 %, ale jest na to rada kupić silnik 480 z zakresem od 7,2 do 12 V, a mozna je znaleźć w paru sklepach modelarskich w internecie i będzie po problemie, a przyrost mocy jest znaczący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również kiedyś próbowałem tej kombinacji ale na 480bb race i przekonałem się , że te silniki nie tolerują więcej niż 20A !! Silnik wręcz zaczął mi palić szczotki!! Kolego szkoda zachodu bo zepsujesz tylko silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.