darkarll Posted July 17, 2009 Posted July 17, 2009 Filmik z wieczornych lotów http://www.youtube.com/watch?v=U5vhRoGGYb0
Paweł Rzedzicki Posted July 17, 2009 Posted July 17, 2009 Ładnie gnojek lata Mówię o modelu, bo Ty wymiatasz każdym sprzętem.
radek872 Posted July 17, 2009 Posted July 17, 2009 Wisi i nawet do góry idzie ten silnik to ma werwe :shock: chyba nie obiega zbytnio od 2 cylindrowego 100cc
Adam B Posted July 17, 2009 Posted July 17, 2009 Super akrobacje :shock: ciekawe jak by chodził jak byś zalał mu Shell V-Power Racing 110 oktanów
mammuth Posted July 17, 2009 Posted July 17, 2009 Az nabralem dalszej ochoty na treningi jak obejrzalem Szkoda tylko, ze filmik ostrosc gubi czasami Sam ciagle walcze z ustawieniami kamery - najlepiej wychodzi na ustawieniu "sport".
rabbitlkr Posted July 17, 2009 Posted July 17, 2009 ciekawe jak by chodził jak byś zalał mu Shell V-Power Racing 110 oktanów poczytaj czym jest liczba oktanowa w paliwie i z czym to się je;)
Boogie Posted July 17, 2009 Posted July 17, 2009 Wisi i nawet do góry idzie ten silnik to ma werwe :shock: chyba nie obiega zbytnio od 2 cylindrowego 100cc Tutaj masz porownanie dwoch takich samych modeli - jeden z DA 85, drugi z setka. Podobno sa na tego samego typu tlumikach, a sama roznica w masie modeli wynosi tyle ile roznica miedzy masami samych zespolow napedowych. http://www.youtube.com/watch?v=YrX35rtATFI
rabbitlkr Posted July 17, 2009 Posted July 17, 2009 Z tym, że w Ravenie nie siedzi DA tylko ZDZ 80RV-j
Boogie Posted July 17, 2009 Posted July 17, 2009 Wiem. Ale to mniej wiecej pokazuje roznice pomiedzy 80tka jednocylindrowa,a setka boxerem.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.